Виноград "Преображення" (ранній термін дозрівання) (столовий гібрид)

  • Виноград "Преображення"  (ранній термін дозрівання) (столовий гібрид)

Характеристики:

55 грн
   
шт
Опис:

Сорт дуже люблять садівники-любителі, так як відрізняється швидкою приживлюваністю на відведених для цього територіях на садовій ділянці при правильному догляді і високою врожайністю. Один кущ здатний дати 20 кг плодів протягом одного сезонного періоду. Ягоди соковиті, м'які і смачні. За зовнішнім виглядом вони мають овальну форму, великий розмір і рожевий відтінок. Грона по зовнішньому вигляду схожі на конус, характеристика щільності середня. Одна стигла гроно важить від 700 грамів до півтора кілограмів.
Якщо говорити про гібридну форму винограду Преображення,  відразу хочеться зазначити практично ідентичні йому Ювілей Новочеркаська і Віктор, в сукупності в народі так звані "Трійкою Крайнова". Різницю між ними зможе визначити лише фахівець. Особливо якщо говорити про ідентичну схожість грон і смак ягід. Отримано всі три з одного сіянця, і чомусь сам автор Крайнов Віктор Миколайович виділив саме Преображення, називаючи його улюбленим сортом і кращим з його творінь. Сама назва говорить про ставлення автора до свого дітища. Виділив він її у 2004 році  в м.Новочеркаськ. Преображення викликав захоплення в любителів столових сортів винограду і набув широкого поширення в країнах СНД і не тільки.
В даний час гібридна форма має величезні перспективи, показує відмінні результати не тільки на приватних виноградниках, а й широко використовується у аграріїв  в промислових цілях. Батьківські форми не відомі. Кандидат в занесенні до реєстру сортів.

Відгуки:
Оцінка:
0/0
Поділитися:
Залишити відгук: