Винний

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Винні сорти винограду: купити саджанці 

Виробництво домашнього вина вважається унікальною технологією, за допомогою якої можна отримати власний смачний алкогольний напій. Найважливішим пунктом при виготовленні буде вирощування винограду, розведення саджанців. «Садосвіт» розповідає, який саме краще купити сорт винограду для виготовлення домашнього вина?

Що таке саджанці ?

Саджанець винограду - рослина з корінням та приростом. Зазвичай, його вирощують в горщику й далі пересаджують в землю на постійне місце для розведення. Рослина досягає віку в один або два роки. Кожен саджанець складається з трьох частин: корінь (нижня частина), держак (лоза) та дозрілого відростка (верхня частина). При вирощуванні саджанця важливо зберегти корінь в цілості, а лозу – без пошкоджень або слідів хвороб. В основному, саджанці заведено викопувати в жовтні, початок-середина місяця.

Види саджанців

Всі виноградні саджанці розподіляються на дві категорії:

  1. Однодревеснівший. Мають відкриту кореневу систему. Для вирощування подібного виду необхідно посадити стебло у шкілку навесні.

  2. Вегетуючий саджанець. Має закриту кореневу систему, а також зелене листя та пагони. Зазвичай подібний вид пересаджують на додаткове дорощування.

Винні сорти винограду

Для виробництва домашнього вина, важливо вибирати тільки винні сорти. Найбільш популярны винні сорти: Аліготе, Шардоне та Совіньон. З них виходить смачне вино помірної міцності та високої якості. Можна робити десертні, сухі та ігристі види алкогольного напою. 

Саджанці таких видів винного сорту дають великі й соковиті плоди, які містять 85% соку, щільно посаджені на грона. В основному всі сорти розподіляються по терміну дозрівання. Це можуть бути:

Також можна вибирати зелений, синій або чорний сорт в залежності від індивідуальних переваг. Для шанувальників домашнього вина рекомендується вибрати виноград декількох типів та різного періоду дозрівання. Тоді буде можливість робити кілька видів вина з розривом між готовністю.

Правильна посадка саджанців

Перед початком посадки слід вивчити тонкощі та нюанси, адже рослина вимагає особливих умов й місця розташування. Існують спеціальні правила для ефективної посадки саджанців винного сорту:

  • ідеальний час для пересадки – осінь до настання морозів й холодів або вже ранньою весною;

  • місце посадки вибирати потрібно з яскравим сонячним світлом;

  • від 50 до 70 см повинна становити глибина земельної ямки, в яку поміщають корінь;

  • додатковою перевагою буде добавка добрива або торфу;

  • стебло важливо розмістити чітко посередині ямки;

  • після завершення обов'язково щільно полити водою.

Особливості догляду за винним виноградом

Всі винні сорти винограду полюбляють вологу, тому важливо регулярного й багато поливати рослину. Періодично слід обрізати зайві пагони й вуса, щоб відростки зберігали енергію на основну задачу. Подібна «чистка» сприяє створенню красивої крони з ягодами. Якщо з'являються потемніле або засохле листя, їх також необхідно обривати.

Садосвіт: доставка поштою в Україні

Купити саджанці винних сортів винограду можна в нашому інтернет-магазині «Садосвіт». Ми гарантуємо наявність тільки екологічно чистих продуктів. Доставка здійснюється по всій Україні поштою за короткий час в якісній та міцній упаковці.