Виноград

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці винограду: купити в Україні


Виноград від Садосвіт – це якісний посадковий матеріал, що замовляють для вирощування в садах та біля дач. Різні сорти використовують і в промислових цілях – для виробництва соків і вина. Виноград займає небагато місця на присадибній ділянці. Зростають саджанці швидко і, згодом кущі ефектно прикрашають опори та арки.

Смачні плоди стають гарним доповнення святкового столу. Виноград свіжий та сушений добре смакує. З нього роблять різноманітні напої та додають в солодку випічку. Ягоди синього, жовтого, червоного й інших кольорів виглядають дуже декоративно.

Замовляйте різні сорти винограду поштою та насолоджуйтесь багатофункціональністю культури. Саджанці подарують садівнику не лише ароматні плоди. Листя та лоза також принесуть користь, адже їх активно використовують у косметології. Виноград цінують і ландшафтні дизайнери. Які ж купити сорти? Для кожної цілі використовуються різні види рослин. Придбати вигідно їх можна у розпліднику саджанців винограду.

Саджанці винограду від Садосвіт поштою


Україна оптимально підходить для вирощування саджанців винограду. Купити їх у перевіреного постачальника – спосіб забезпечити себе якісним посадковим матеріалом, який згодом стане кущем, що подарує високий врожай. У розпліднику є сорти з різним рівнем цукристості, тож кожен знайде серед них свій улюблений смак. Вагаєтесь з вибором саджанців винограду? Проконсультуйтесь зі спеціалістом, котрий надасть рекомендації по вибору та догляду за рослинами.

Садосвіт постачає популярні сорти винного та столового винограду. Що можна сказати про цю неймовірну рослину:

  • Селекціонери значно урізноманітнили вибір саджанців, приклавши руку до виведення нових екземплярів з покращеними можливостями.

  • Плоди використовують як сировину для виробництва одного із найдорожчих алкогольних напоїв у світі.

  • Грона винограду досить важкі, адже мають специфічну структуру.

  • Не залежно від сорту, будь-який виноград можна споживати у свіжому вигляді. Термічна обробка є не обов’язковою.

  • Більшість рослин гарно переносять низькі температури і досить стійкі до різноманітних хвороб.

  • Саджанці мають прекрасні агро-характеристики.

У розпліднику Ви можете купити рослини високої якості за надзвичайно вигідними цінами. Вирощують їх спеціалісти за новітніми технологіями, використовуючи досвід прогресивних країн та надбання минулих поколінь. Для регіонів України з менш сприятливими кліматичними умовами підійдуть морозостійкі саджанці винограду, що не постраждають від мінливої погоди і гарно збережуться без додаткового укриття в осінньо-зимовий період. Купити їх просто, достатньо скористатися зручним функціоналом нашого сайту.

Сучасні види рослин гарно приживаються в нових умовах. За ними доволі легко доглядати. Врожайність при цьому є стабільно високою, тож відносно непримхлива рослина здатна принести гарний прибуток кожному садівникові, що вирішив вкласти кошти та замовив виноград у розпліднику. Доставку посадкового матеріалу здійснює Нова Пошта та УкрПошта. Забрати саджанці винограду також можна і безпосередньо у місці їх вирощування. Спеціалісти попередньо ще раз перевірять стан кори та коріння і ретельно упакують посилку.

Особливості посадки винограду


Кращим місцем для виноградної лози стане сонячна ділянка, котра гарно захищена від вітру. Саджанці висаджують з півночі на південь, та якщо плануєте посадити лише один ряд, розташування кущів є не суттєвим. Слабо- та середньорослі сорти винограду розміщуються на відстані півтора метра один від одного. Для сильнорослої рослини є достатньою відстань не менш ніж 2 м.

Для промислових цілей та оформлення присадибної ділянки продаються живці й вегетуючі саджанці, та найчастіше мова йде про однорічні рослини, що приносять гарний урожай на 3-4 рік після посадки. Склад ґрунту не має особливого значення, головне – не висаджувати в заболоченій місцевості на надто засоленій землі. Ось загалом і всі особливості посадки винограду.

Регулярно поливайте рослину та отримаєте смачні і соковиті ягоди. При цьому варто знати міру, адже кущі винограду не люблять застою води. Оптимальний час для висадки – початок осені, коли нічні заморозки ще дуже незначні. Для укривання рослини використовуйте опале листя. Вдалої покупки та гарного врожаю!