Азалія

В цій категорії немає товарів.

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Вічнозелена та барвиста – азалія садова

Не так давно азалію вважали кімнатною рослиною. Її висаджували в оранжереях, та десь останні 10 років стали купувати для вирощування у відкритому ґрунті. Кущі азалії в квіту – неймовірні. Вони густо вкриті ніжними бутонами різних кольорів та відтінків. В залежності від сорту, квіти бувають простими та махровими.

Компанія Садосвіт пропонує азалію японську, котра якнайкраще підходить для кліматичних умов України. В Японії вона стала національним символом. Пройде деякий час і, придбані саджанці забуяють червоним, білим, рожевим, фіолетовим квітом. Вони будуть радувати очі від 3 до 10 тижнів. Пишний багаторічний чагарник в дикій природі виростає у висоту від 30 сантиметрів до 3 метрів. Він має маленькі та вузькі листочки і квіти, форма яких варіює.

Рододендрон чи азалія?

Ці рослини відносяться до сімейства вересових, проте вчені вважають, що азалію дарма виділили, як окремий рід. Між рослинами немає особливої різниці. Вона полягає лише в кількості тичинок.

Придивіться до азалії. Частіш за все тичинки відповідають кількості пелюсток, тобто їх близько 5 шт. В рододендрона на кожну пелюстку припадає, як правило, по 2 тичинки. В іншому, це практично ідентичні рослини, які може відрізнити лише ботанік.

Купити азалію в Україні: доставка поштою

Вічнозелену азалію вирощують в Китаї і Японії. У світі зустрічається понад 350 різновидів, та в Україні частіш за все садівники віддають перевагу 2 сортам. Азалії – китайська та японська відмінно пройшли акліматизацію. Вони гарно приживаються і буйно квітнуть. Розмір квіток – середній. Забарвлення – варіює.

Чагарник потребує величезної кількості світла. Для нього необхідно створити напівтінь чи ефект розсіювання. В іншому разі, пряме сонячне проміння призведе до того, що у рослини зморщиться листя і почнуть обсипатися бутони. Вона буде квітнути лише нетривалий час.

Листопадні сорти гарно почувають себе в тіні високих дерев. Їх висаджують поруч з туями, дубами, ялинками. Коріння різних рослин не має заважати один одному. Сусідство з кленом буде згубно впливати на азалію, адже дерево забере вологу. Не варто також висаджувати з південного боку від будівель. Обирайте рівну місцевість, щоб убезпечити від застою води на початку весни. Зверніть увагу, чагарник, що розміщений між споруд чи на вуглі будинку, страждатиме від протягів.

Місцевість поблизу водойми стане найкращим місцем для вирощування азалії японської. В таких умовах вона буде довго квітнути і радувати око свіжим вічнозеленим листям. Чагарник витримає мороз до -27оС. Цього достатньо для того, щоб сміливо замовити кущ з доставкою для вирощування на Україні.

Азалія японська від Садосвіт

Розплідник Садосвіт пропонує на вибір кущі та дерева:

  • квіти;

  • ягоди;

  • плоди;

  • декоративні рослини,

в тому числі й азалію японську.

Ми вирощуємо саджанці в оптимальних умовах і відправляємо їх клієнтам поштою. Якщо бажаєте забрати замовлення особисто, зазначте це в коментарях до заявки. В іншому разі посилку доставить Нова чи Укрпошта.

Кожен саджанець перед відправленням проходить додаткову перевірку та ретельно упаковується для зручного і безпечного транспортування. Ви можете здійснити передплату чи розрахуватися безпосередньо при отриманні товару. Замовлення вартістю від 800 грн доставляються за рахунок компанії. За необхідності, наш менеджер дасть відповідь на всі запитання і проконсультує стосовно особливостей догляду та посадки рослин.