Троянди Штамбові

Акція
Троянда "Корвет" (Corvette) (штамбова)
Акція
Троянда "Вальс" (Waltz) (штамбова)
Акція
Троянда "Ландора" (Landora) (штамбова)
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Штамбова троянда від Садосвіт – окраса саду та клумби

Штамбові троянди будуть гарним вибором для озеленення присадибної ділянки. Вони дуже елегантні та привабливі і зможуть створити незвичайну атмосферу на вашому подвір’ї. Кущі виглядають дивовижно. Саджанці досить незвичні для жителів України, та доволі популярні, бо мають прекрасні характеристики.

Штамбові троянди квітнуть протягом усього літа. Вони бувають як низько-, так і високорослими, навіть карликовими, загалом, виростають від 30 см до 2 м, в залежності від сорту та побажань садівника. Використовуються для створення композицій та купуються для висадки поодинокими кущами. Ідеальною є рослина зі стовбуром без потовщень, діаметром до 2 см, та кроною, що має кілька щеплень. Через деякий час вона стане пишною і гіллястою.

Штамбова троянда оптимально підходить для вирощування на Україні, адже гарно переносить мінливу погоду. Вона гарно витримує морози, бо була прищеплена до шипшини. Форму крони та висоту куща кожен регулює згідно з власними вподобаннями.

Саджанці троянди штамбової: як вирощувати

Пересаджувати рослини краще за все наприкінці весни. Тоді вони краще адаптуються до температурних особливостей. Троянда не потребує особливих умов для посадки, проте її не садять туди, де раніше зростала подібна рослина не залежно від сорту. Кущ треба поливати і вкрай бажано підживлювати, щоб коріння розвивалось більш активно.

Як посадити? Викопують лунку шириною до 60 та глибиною до 70 см. На дно кладуть субстрат і мінеральне добриво, поливають. У випадку близького протікання ґрунтових вод, роблять дренаж.

Відстань між кущами має бути досить значною, не менше одного метра. Рослина потребує встановлення опори, мульчування та гарного зволоження. Доки вона не вкоріниться, крону тримають під агроволокном. В перший рік її не підрізають без нагальної потреби, хіба що у випадку коли пагін захворів чи пошкодився. Часом на трояндових кущах з’являються відростки шипшини. Їх видаляють. Під час щорічної обрізки залишають не більше 6 бруньок.

Кущі штамбової троянди – доставка поштою

Розплідник Садосвіт пропонує на вибір саджанці троянд різних видів та сортів, у тому числі і троянду штамбову. Ми вирощуємо їх самостійно та надаємо клієнтам можливість зробити замовлення за надзвичайно приємними цінами. Кущі додатково перевіряються перед відправкою і гарно упаковуються.

Доставку товару здійснює Нова та Укрпошта. Іноді замовник прагне забрати його самостійно, з розплідника. Якщо маєте питання – задайте їх менеджеру і отримаєте повноцінну консультацію. Ми допоможемо здійснити правильний вибір, розкажемо як краще посадити та доглянути. Раді вітати на сторінках нашого інтернет-магазину!