Троянди Поліантові

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Поліантові троянди в інтернет-магазині Садосвіт

Розплідник Садосвіт пропонує на вибір яскраві та оригінальні троянди найрізноманітніших видів і сортів. Серед них є і поліантові, багатоквіткові. Їх вивів Андре Гійо в 1873 році. Досягти результату вдалося шляхом схрещення карликової чайної троянди з мультифлорою. З’явився сорт, котрий нагадував плетисті троянди, адже мав схожі квіти.

Поліантові троянди не легко відрізнити від інших, та вони мають деякі відмінні риси:

  • Легкий аромат.

  • Багато квіток.

  • Мінімум кольорових варіацій.

  • Компактні форми кущів.

  • Стійкість до несприятливих погодних умов та грибкових захворювань.

Троянди квітнуть рясно і довго. Вони легко розмножуються і відрізняються високою зимостійкістю. Рослини досить непримхливі.

Кущі поліантових троянд: особливості

Рослини виглядають доволі привабливо. Саджанці дарують свої бутони з початку літа. На кущах з’являються маленькі чашоподібні квіточки, діаметром близько 4 см. Вони зібрані у пишні суцвіття, від 20 до 200 бутонів, і можуть виділяти слабкий, та дуже приємний аромат.

Квіти не втрачають своє забарвлення впродовж довгого часу, вони не тьмяніють. Що цікаво, далеко не кожен сорт має власний аромат, більшість видів взагалі не пахнуть, хоча зустрічаються деякі рослини з надзвичайно вираженим і дуже приємним запахом. Висота кущів не перевищує 60 см. Вони густі й розгалужені. Гілки часто лягають на землю під вагою квітів.

Саджанці поліантових троянд: як доглядати та вирощувати

Культура приживається на будь-якій землі, навіть якщо вона надто волога. Розмножуються поліантові троянди за допомогою щеплення до кореневої шийки і зеленим живцюванням. Посадка саджанців здійснюється ранньою весною в яму, здобрену перегноєм. Землю утрамбовують та добре поливають.

Поліантові троянди потребують удобрення, до 4 разів на сезон, та зволоження. Їх обрізають і утеплюють на зиму. Завдяки розпушенню, рослини отримують вдосталь кисню, а підгортання рятує їх від пересихання.

Щоб підготувати культуру до зими, треба обрізати хворі й слабкі стебла, підгорнути та накрити гілками ялини. Для формування куща буде корисним обрізання у весняний період. Пагони варто вкоротити на третину, та якщо вони дуже сильні, можна залишити до 6 бруньок. Щоб цвіт був більш рясним, зів’ялі квіточки видаляють.

Купити троянди з доставкою

Поліантові троянди активно використовуються в ландшафтному дизайні. З них створюють бордюри та формують різноманітні насадження, вирощують у горщиках. Щоб придбати уподобаний сорт, зовсім не треба витрачати час на пошуки спеціалізованого магазину.

Розплідник Садосвіт пропонує величезний вибір різноманітних видів та сортів троянд. Їх доставка здійснюється Новою й Укрпоштою. Рослини проходять ретельну перевірку та гарно упаковуються для безпечного транспортування. Бажаєте забрати замовлення особисто – чекаємо на вас у нашому розсаднику.