Троянди Паркові

Троянда "Хансаланд" (паркова)
Троянда "Ханса" (паркова)
Троянда "Канадська" (паркова)
Троянда паркова "Анастасія"*
Троянда паркова "Вестерленд" *
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Горді та величні – паркові троянди від Садосвіт

Паркові троянди – непримхливі й плодовиті. Квітнуть кущі протягом всього літа рясно та вишукано, як чайно-гібридні троянди. Бруньки утворюються на старих і на молодих пагонах. Повторне цвітіння густолистого чагарника висотою до 1,5 метра подарує менше квіточок, що не зіпсує враження від загального вигляду куща.

Паркові троянди стануть окрасою будь-якої ділянки. Вони досить різноманітні. Деякі сорти нагадують шипшину. Кущі мають доволі скромні суцвіття, не такі як у поліантових троянд, та квітнуть дуже рясно. Здається саме такі квіти зображали на старовинних картинах. Кущі потребують щорічного обрізання, але їх можна не утеплювати на зимовий час.

Догляд та посадка кущів паркових троянд в Україні

Троянди полюбляють сонячні місця, що гарно провітрюються, та висаджувати їх можна навіть у затінку, головне щоб земля була м’якою і поживною. У важкий глинистий ґрунт додають пісок, а також перегній. Якщо земля піщана, то в ямку варто насипати компосту та глини з гумусом. Правильне збагачення лунки вплине на подальший ріст саджанця.

Стебла та коренева система в куща формуються протягом 3 перших років. В цей період саджанець потребує особливо ретельного догляду. Рихлення землі, удобрення гноєм та мінеральними добривами до 4 разів за літню пору, а також підгортання – допоможуть захистити бруньки від замерзання. Троянди необхідно рясно поливати. Достатньо 1,5 відра раз на 10 днів, щоб пришвидшити процес вкорінення. Якщо поливати мало, але часто, коріння розкинеться на поверхні землі й на троянді виростуть лише слабкі пагони.

Якщо на кущах паркових троянд зів’яли квіти, не варто їх негайно видаляти. Через деякий час на їх місці з’являться великі плоди, котрі згодом стануть не лише їжею для пташок, а й гарною прикрасою для клумби. Щоб стимулювати дозрівання пагонів, слід на початку осені підрізати сильну молоду поросль десь на 5 см. Щорічне обрізання допомагає підтримувати задану форму куща. Паркові троянди досить зимостійкі, але коли мова йде про молоду рослину, її все-таки бажано утеплити, наприклад, крафтовим папером, і нагорнути землю біля коріння. Таким чином кущ отримає захист від вітру, сонця та різких перепадів температури.

Купити саджанці у розпліднику

Компанія Садосвіт займається вирощуванням та постачанням плодових і декоративних рослин:

Наші спеціалісти розводять саджанці з дотриманням всіх необхідних технологій. Вони отримують достатній полив та удобрення, вчасно обробляються від шкідників та обрізаються, якщо це є необхідним. Замовити вподобаний товар можна через спеціальну форму в інтернет-магазині. Доставить його Нова чи Укрпошта. Всі саджанці будуть перевірені та гарно упаковані перед відправкою. Приймаємо передплату, проте можна розрахуватися й безпосередньо при отриманні товару.

Розплідник Садосвіт постачає сорти рослин, котрі оптимально підходять для вирощування у кліматичних умовах України. При бажанні ви можете їх забрати самостійно. Замовлення ж на суму від 800 грн гарантує безкоштовну доставку. Надаємо професійну підтримку і консультуємо стосовно вибору, догляду та посадки. Раді привітати відвідувачів нашого сайту!