Троянди Бордюрні "Патіо"

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Мініатюрні та яскраві – бордюрні троянди від Садосвіт

Бордюрні троянди мають доволі незвичний вигляд. Мініатюрні й низькорослі сорти гарно прикрасять ваші садові доріжки. Висота рослин варіює – від 15 до 40 см. Звісно, їх не обов’язково висаджувати саме уздовж бордюр. Невисокі кущі вдало доповнюють композиції з багаторічних рослин, що значно перевищують їх за розмірами.

Бордюрні троянди висаджують на клумбах, газонах, галявинах – практично скрізь, де виникне бажання. З’явилися вони в Європі на початку 21 століття. З ними експериментували, схрещуючи з іншими різновидами, внаслідок чого була виведена величезна кількість нових сортів.

Купити саджанці бордюрних троянд в інтернет-магазині

Бордюрні троянди – популярні та дуже чарівні квіти. Вони не мають потреби в надто ретельному догляді, хоча дуже вибагливі до стану землі. Крім того не слід забувати й про систематичний полив та утеплення на зимовий період. Інтернет-магазин Садосвіт пропонує саджанці троянди спрей та патіо для присадибних ділянок і парків. Ми вирощуємо найгарніші квіти, що адаптовані до кліматичних умов України.

Кущі високої якості вирощуються з дотриманням усіх необхідних технологій. Вони повністю відповідають сортовим характеристикам і постачаються за надзвичайно демократичними цінами. Щоб отримати безкоштовну доставку, достатньо здійснити замовлення на суму від 800 грн.

Особливості посадки кущів

Бордюрні троянди мають певні вимоги до майбутньої ділянки для посадки. Підійде лише та, на якій раніше не вирощувались троянди. Висаджувати саджанці можна, як в окремі ямки, так і в траншеї. Якщо ґрунт родючий, достатньо додати в нього одну частину компосту, трохи золи та суперфосфату. Після посадки кущ слід гарно полити водою та укрити плівкою на декілька днів.

Коли краще висаджувати бордюрні троянди? Для вирощування в закритих приміщеннях – на початку весни, у відкритий ґрунт – в травні місяці, при температурі 18-27оС. Лунки варто копати на відстані близько 20 см одна від одної, обираючи світлу сонячну ділянку, яка буде максимально прогріватись. Ґрунт має бути:

  • родючим;

  • добре підживленим мінеральними добривами;

  • насиченим вологою та повітрям.

Якщо вирішили купити саджанці троянди бордюрної, будьте готові до її особливих вимог щодо стану землі. Мова йде не лише про необхідність стабільного помірного поливу, а й про постійну підгодівлю добривами. До того, як сформуються бутони, слід використовувати органічні препарати, після – мінеральні комплекси, що призначені саме для цього виду рослин. Лікування та профілактика вірусних і грибкових хвороб, боротьба зі шкідниками проходять з використанням фунгіцидів та інсектицидів.

Чи обрізати пагони для формування крони – особиста справа кожного садівника, та санітарна обрізка є необхідною. Також існує потреба в ретельному укритті на зиму, адже коріння у бордюрних троянд розташоване близько до поверхні. Для цього на землю кладуть тирсу, а на неї толь чи дошки.

Саджанці бордюрних троянд в Україні: доставка поштою

Для компанії Садосвіт не має значення, в якому регіоні України ви проживаєте. Достатньо зробити замовлення і, ми відправимо його Новою чи Укрпоштою. Не варто хвилюватись, товар обов’язково ще раз буде перевірений та гарно упакований для успішного транспортування.

Не знаєте, як зробити правильний вибір? Проконсультуйтесь, задайте будь-які питання нашому спеціалісту. Він порадить певні сорти, що будуть мати властивості, котрі задовольнять потенційного покупця, а також розкаже про особливості догляду та посадки. В нашому розпліднику є безліч саджанців для оформлення клумби, парку, присадибної ділянки. Раді вітати вас на сайті інтернет-магазину Садосвіт!