Троянди Англійські

Троянда "Пінк Леді" (англійська)
Троянда "Шарлотта" (англійська)
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Англійські троянди в Україні

В саджанцях англійських троянд поєдналися нотки давнини та сучасності. Витончені квіти до вподоби квіткарям та садівникам. З’явилися вони в 90-х роках в результаті схрещування троянд різних сортів – чайно-гібридних, флорібунда та старовинних різновидів. Експериментував з рослинами англієць Девід Остин. Його старання призвели до появи квітів, що мали певні властивості старовинних троянд. В природі їх види мали обмежену кольорову гаму:

Цвіли вони тільки на початку літа, проте п’янкі аромати й приваблива форма кущів не змогли залишити селекціонера байдужим, і тепер англійські троянди купують для садів та парків. Нові сорти поєднали в собі широку палітру чайно-гібридних троянд, шикарні грона та тривалий період цвітіння – отримали від троянд флорібунда. Прості та витончені, вони здатні зачарувати кого завгодно. Звісно їм необхідна увага та догляд. В ту ж чергу, саджанці тішать своєю надійністю та непримхливістю.

Характеристики англійських троянд:

  • тривалість цвітіння – до 4 місяців;

  • рівномірне розміщення квітів;

  • великі суцвіття;

  • витончений аромат.

Саджанці від Садосвіт: особливості посадки та догляду

Купити й посадити саджанці троянд може кожен. Для цього не обов’язково бути досвідченим садівником. Перед посадкою коріння підрізають та замочують у воді на добу. Розмір посадкової лунки – півметра. В неї складають перегній з компостом, котрі перемішують із землею та поливають. В процесі посадки варто врахувати, що ділянка щеплення має заглиблюватися у ґрунт десь на 5 см. Для кращого укорінення кущ підгортають.

Догляд за англійськими трояндами точнісінько такий же, як і за іншими видами цієї групи рослин. Найперше, чого потребують кущі – регулярний полив. 5 літрів для одного саджанця – більш ніж достатньо. Зволожувати варто в міру просихання землі. До обов’язкових пунктів догляду також відносяться:

  • боротьба зі шкідниками;

  • знищення бур’янів;

  • удобрення.

До початку цвітіння практикується внесення добрив, які мають у складі азот, а після того, як пуп’янки розквітнуть, кущі підживлюють фосфорними й калійними добривами. Що цікаво, готувати троянди до зими починають саме з середини літа. Рихла деревина рослини утримує досить багато вологи, тому не дивно, що англійська троянда важко переносить пониження температури.

Регулярне підживлення калійними добривами пришвидшує процес дозрівання деревних волокон.

Надлишок води на кущі може призвести до враження сірою цвіллю. Пошкоджене стебло видаляють. Щоб мінімізувати ризики слід струшувати листя після кожного дощу. Надмірна вологість ускладнює процес цвітіння. Якщо верхні пелюстки в бутоні засохли, їх варто ліквідувати, лише тоді квіточка розкриється. Знищення сухих суцвіть буде стимулювати появу нових бутонів, та щоб отримати пишний та гарний кущ, треба вчасно обрізати хворі та слабкі стебла. Обрізка відіграє велику роль у розвитку рослини, та треба пам’ятати й про необхідність утеплення на зимовий період.

Кущі троянд з доставкою по Україні

Щоб придбати саджанці декоративних та плодових дерев, ягідні кущі, троянди, достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Садосвіт. Зручна форма дозволяє вибрати оптимальний варіант доставки – Новою чи Укрпоштою та додати всі необхідні коментарі-побажання. Кошти вносяться в якості передплати чи безпосередньо під час отримання посилки.

Спеціалісти від Садосвіт займаються вирощуванням різних сортів рослин. Ми завжди перевіряємо якість товару перед упакуванням і пропонуємо безкоштовну доставку, якщо сума замовлення складає 800 грн. Бажаєте забрати товар особисто? Чекаємо на вас у розпліднику за попередньою домовленістю.