Троянда Плетиста

Хіт сезона
Троянда "Барок"(плетиста)
Троянда "Ред Парфюм" (плетиста)
Троянда "Голден Гейт"(плетиста)
Троянда "Антіка"(плетиста)
Троянда "Нью Доун" (плетиста)
тільки в нас
Троянда "П'єр де Ронсар"(плетиста), (клаймбер)
Троянда "Мон Блан"(плетиста)
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Плетисті троянди для вертикального озеленення в Україні

В’юнкі троянди часто використовують, щоб прикрасити паркани та арки. Декоративні кущі різних сортів гарно обвивають стіни й тішать господарів рясним цвітінням та витонченими ароматами за умови правильного догляду. Багаторічні рослини мають потужну кореневу систему.

Чи варто купувати саджанці троянди плетистої? Рослини успішно вирощуються на території України досвідченими садівниками та любителями. Квітнуть вони протягом усього сезону, покриваючи кущ яскравими квіточками у великій кількості. Троянди потребують ретельного догляду у зимовий час, бо гілка, що постраждала у цей період обов’язково загине. Не кожному це до снаги. Щоб рослина залишалась здоровою, її слід вчасно утеплювати спеціальними матеріалами.

Особливості посадки трояндових кущів

Вибір вдалого місця є найважливішим для подальшого розвитку саджанця. Підійдуть лише сонячні ділянки, що гарно провітрюються, але троянда не має рости і на протязі. Ямку копають з урахуванням місця, потрібного для укриття куща на зимовий період. Ділянка, на якій раніше росли та квітли інші троянди, а також заболочені території категорично не підходять для посадки.

Плетисті троянди, що купили у весняний період, треба наситити вологою до висадки у лунку. Бажано занурити в рідину весь кущ чи хоча б коріння. Далі здійснюється обрізка. Всі гілки видаляються, окрім 5 сильних пагонів. Їх укорочують, залишивши довжину близько 30 см. Коріння також слід підрізати. Ліквідують надто довгі та пошкоджені елементи, а залишають лише невеличкі розгалуження. В результаті рослина отримає додатковий стимул для активного розвитку і на наступний рік рясно зацвіте.

Добрива обираються відповідно до складу ґрунту. Якщо його важко визначити, то на 1м2 беруть 10 кг перегною. В кожну лунку розміром 50*50*60 см додатково кладуть по 4 кг компосту, змішаного з гумусом. Не варто забувати й про удобрення в наступні сезони. Після посадки землю навколо куща треба втрамбувати та полити, щоб вона гарно просіла. Достатньо буде 2-3 відер. До речі, кращий час для посадки – весняна пора, коли температура ґрунту становить, як мінімум +10оС. Лише на півдні України можна висадити саджанці квітів восени, вони гарно адаптуються до початку холодів.

Догляд за саджанцями троянди плетистої

При формуванні куща можна сповна скористатися власною фантазією. Основні гілки не обов’язково мають рости вгору. Це навіть не бажано, адже в такому разі квіти та листя залишаться тільки у верхній частині троянди. Щоб уникнути подібної ситуації, їх нахиляють, вирівнюючи у горизонтальному напрямку. Згодом на гілках утворять пагони, котрі й будуть рости вгору.

У в’юнкої троянди, посадженої біля огорожі, бажано розмістити гілки віялом. Через деякий час з’являться бічні пагони і нормалізується циркуляція повітря. Якщо рослина посаджена біля стовпа, гілки закручують по спіралі.

Плетисту троянду вкрай важливо добре утеплити на зиму. При цьому мова йде про стовбур і пагони. Їх накривають безпосередньо на опорі або попередньо знявши із неї.

Купити саджанці від Садосвіт

Компанія Садосвіт пропонує величезний вибір троянд для вашого подвір’я чи клумби. Замовивши якісний матеріал, кожен зможе вдало прикрасити паркову зону чи присадибну ділянку. Ми вирощуємо його у розпліднику та реалізуємо за доступними цінами.

Доставка саджанців відбувається спеціалістами Нової та Укрпошти. Професіонали від Садосвіт повторно перевіряють їх та ретельно упаковують перед відправкою. Замовлення на суму від 800 грн – гарна нагода отримати транспортні послуги за рахунок постачальника. Якщо бажаєте забрати саджанці самостійно, будемо раді привітати вас у нашому розпліднику.