Мигдаль

Мигдаль "Форос"
Мигдаль "Нонпарель"
Мигдаль "Нікітський"
Мигдаль "Десертний"
Мигдаль "Делон"
Мигдаль "Антік"
Мигдаль "Амарето"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Мигдаль являє собою невелике дерево або чагарник. Цей вид включає в себе більше сорока сортів. Насправді мигдаль – це кісточковий плід. Його батьківщиною є Середня Азія та Середземноморський регіон. Сьогодні він росте практично по всьому світу.

Дерево чи кущ мигдалю: зовнішній вигляд

Мигдаль росте деревами і кущами. Деревовидна рослина може досягати  6 м у висоту, а чагарник – 3 м. Кореневище не дуже рясне, але сягає глибоко в грунт, тому перед тим, як купити мигдаль, важливо правильно вибрати місце посадки. Пагони дерева бувають як довгі, так і вкорочені, в залежності від сорту.  Листя середнього розміру, черешкове, має загострену верхівку. Переносити саджанці мигдалю в грунт краще навесні.

Плоди мигдалю

Плоди мигдалю мають округлу або подовжену форму. Залежно від сорту можуть мати масу від 1 до 5 г. Навколоплідна частина вкрита коротеньким пухом. Їстівними є тільки горіх, що знаходиться всередині та легко відділяється від навколоплідної частини. Дерево починає давати врожай на третій рік після висаджування в грунт. Купити саджанці можна безпосередньо перед посадкою.  


Збирати стиглі плоди з дерева чи куща можна у серпні-вересні. Основною ознакою того, що плід достиг, є висихання зовнішньої оболонки плоду та її розтріскування. Якщо дерево маленьке, до 2 м, то плоди можна збирати вручну В іншому випадку їх доводиться струшувати.

Призначення дерева мигдалю

Варто відзначити, що існують як сорти мигдалю, плоди яких використовуються в їжу, так і декоративні варіанти. Мигдаль цвіте великими білими квітами, тому такий кущ чи дерево можуть стати справжньою прикрасою саду.

Як переносити в грунт саджанці мигдалю

Перед тим, як купити мигдаль, треба підібрати правильне місце для посадки. Дерево любить схили з каменистим грунтом, які мають високий вміст кальцію. Мигдаль росте невеликими групами по кілька дерев або кущів на відстані не менше 5 м один від одного. Дерево починає приносити урожай на третій рік після посадки. Дозрівають плоди у червні-липні.

Догляд за деревом

Мигдальні дерева часто потребують додаткового поливу. Навесні грунт під ними треба рихлити і удобрювати органічними добривами. Азотні добрива можна вносити тільки до початку червня. Мигдаль потребує регулярного проріджування. Необхідно видаляти ті пагони, які загущують крону, а також річні гілки старше 4-5 років. можна вкорочувати пагони довжиною більше 60 см. Якщо дерево довго не обрізати, то його врожайність почне зменшуватись.

Купити саджанці мигдалю в магазині «Садосвіт» в Україні з доставкою

В магазині «Садосвіт» можна купити саджанці мигдалю високої якості з доставкою по Україні. Сайт пропонує різні сорти, які спеціально районовані для помірного клімату та відрізняються чудовими смаковими властивостями. Доставка здійснюється в будь-яку область України через пошту.  Покупець сплачує за продукцію магазину «Садосвіт» виключно після його отримання на пошті або у кур’єра.

Відправка саджанців мигдалю поштою

Наші співробітники запаковують саджанці мигдалю перед відправкою згідно з умовами транспортування.  Якщо купити саджанці на суму від 800 грн, доставка кущів і дерев буде безкоштовною. Пошта доставить замовлення за будь-якою адресою чи до ближнього відділення.