Волоський горіх

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Батьківщиною волоського горіха вважають Персію, Гімалаї та Середню Азію. але завдяки своїй невибагливості, смаковим властивостям та роботі селекціонерів він районований фактично по всьому помірному поясу.

Дерево волоського горіха

Волоський горіх являє собою високе дерево, яке, в залежності від сорту, може досягати 30 м заввишки. Відрізняється широкою кроною з чисельними гілками, які відходять від стовбура під прямим кутом.  Дерево відрізняється сильною кореневою системою, яка може займати площу до 20 м. кв. Стовбур прямий, до 2 м в діаметрі, кора у саджанців волоського горіха світло-сіра, згодом темніє і покривається тріщинами.

Листя і квіти

Листя в рослини складні, непарні, подовженої овальної форми. Довжина листка може досягати 7 см. Листя відрізняються специфічним запахом.

Цвіте волоський горіх 15 днів. Квітки дрібні, зелені. Чоловічі збираються в сережки, а жіночі  - одиночні, формуються на верхній частині гілок.

Плоди волоського горіха

Волоський горіх має товсту кожуру, яка закриває зернятко в твердій шкаралупі. В залежності від сорту шкаралупа може досягати 0.5 – 1.5 мм. У зрілого горіха шкаралупа тріскається і ділиться на дві рівні частини. Розмір плоду залежить від сорту і може бути від 8 г до 12 г. За формою вони можуть бути круглі, овальні або яйцеподібні.

Плодоносіння дерева

Перший врожай з дерева можна зібрати вже через 8 років після посадки.  Чим старшим стає дерево, тим більше плодів воно приносить. Наприклад, дев’ятирічна рослина дає 5 кг плодів на рік, а 20-річна – до 100 кг плодів на рік.  При цьому одиночні дерева приносять більше врожаю, ніж ті, які ростуть групами.

Також варто зазначити, що волоський горіх швидко росте і добре відновлюється після обрізки і сильних морозів. Розмножується дерево від коріння. Купити саджанці волоського горіха краще у спеціалістів.

Підготовка грунту для волоського горіха

Перед тим, як купити саджанці волоського горіха, необхідно впевнитись, що для посадки дерева у саду є достатньо місця. Якщо ви хочете посадити волоський горіх поряд з іншими деревами, то відстань між ними повинна бути не менше 5 м. Висаджувати ближче дерева можна тільки на схилі. Грунт також важливо підготувати і добре обробити.  Якщо земля недостатньо забезпечена поживними речовинами, то в землю треба внести додаткові добрива.

Як посадити волоський горіх

Саджанці волоського горіха добре приживаються, їх легко можна пересаджувати.

Перед тим, як купити саджанці волоського горіха, необхідно підготувати лунку шириною приблизно 40х40 см. Щоб бокові корені краще розвивались, на край ями можна покласти поліетиленову плівку. Під час посадки бічні корені необхідно покласти в горизонтальне положення. Верхні корені повинні бути неглибоко, приблизно за 6-7 см від поверхні.

Купити саджанці волоського горіха в магазині «Садосвіт» в Україні з доставкою

Магазин «Садосвіт» пропонує купити саджанці волоського горіха високої якості з доставкою по Україні. В асортименті є дерева різних сортів, умов вирощування та смакових характеристик. Доставка здійснюється в будь-яку область України через пошту.  Сплатити за продукцію магазину «Садосвіт» покупець може безпосередньо при отриманні товару на пошті чи у кур’єра.

Відправка саджанців волоського горіха поштою

Саджанці волоського горіха перед відправкою запаковуються співробітниками магазину «Садосвіт» згідно з умовами транспортування.  Якщо купити саджанці на суму від 800 грн, доставка дерев буде безкоштовною. Пошта доставить замовлення за вашою адресою.