Горіхи

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити саджанці горіхів в Україні

Щоб бути гарною та здоровою, кожній людині рекомендують з’їдати по 5-7 горіхів на день. І ця думка недалека від реальності. Горіхоплідні здатні забезпечити нас необхідними вітамінами й антиоксидантами. Якщо купити саджанці горіхів, то через 5-10 років можна отримати не лише корисне джерело різноманітних елементів. Смачні та поживні плоди з цього дерева оцінить навіть гурман. Сама ж рослина подарує затінок і стане гарною основою майбутнього саду.

Вирощування горіхів завжди було прибутковим, тож якщо бажаєте зайнятися перспективною та рентабельною справою, – замовляйте дерева через інтернет. Компанія Садосвіт пропонує якісні саджанці, що стануть запорукою майбутнього врожаю. Вирощувати їх не складно, бо горіхи в основному – невибагливі. Висаджувати рослини бажано восени і, хоча б по двоє на ділянці, для кращого плодоношення.

Саджанці горіха – доставка поштою

Компанія Садосвіт постачає посадковий матеріал перевірених сортів. Ціна на саджанці дуже доступна, отже замовити дерево може кожен. Ми вирощуємо та реалізуємо:

  • Фундук – окультурений невибагливий чагарник зі смачними плодами (Косфорд, Королівський, Вождь). Він популярний серед кондитерів. Посадити горіх можна на будь-якій землі, бажано у затінку. Рослина стійка до захворювань та дуже корисна.

  • Мигдаль – теплолюбний чагарник з розлогою кроною. Плоди мають тонку шкарлупу, великі й дуже смачні у свіжому вигляді (Делон, Форос, Антік). Із саджанця виростає дерево, що згодом вразить своїми рожевими чи білими квітами.

  • Волоський горіх. Саджанці морозостійкі та невибагливі, зростають в умовах помірного клімату. Корисні плоди збагачені макро- та мікроелементами.

Волоські горіхи обов’язково входять до раціону людини, що хворіє на діабет чи має анемію. Популярні сорти – Велетень,Чандлер, Ідеал. Останній виділяється високою врожайністю та простим доглядом і, що особливо приємно, приносить плоди з дуже тонкою шкарлупою. Обирайте саджанці на власний смак, адже всі горіхи корисні.

Де знайти дерево для саду чи причини купувати в Садосвіт

Компанія постачає рослини для садів, парків та клумб. У нас Ви можете купити дерева, кущі та квіти з доставкою по Україні. Що ж приваблює наших клієнтів?

  1. Саджанці високої якості. Реалізуємо тільки здорові рослини, що не мають ушкоджень на корі і на корінні, котрі можуть негативно вплинути на здатність приживатися в новому ґрунті. Кожне дерево обов’язково перевіряється перед відправкою.

  2. Великий вибір саджанців. Мова йде не лише про горіхи, а й, наприклад, про троянди, виноград, чорницю. В асортименті присутні й доволі екзотичні культури, котрі вже давно вирощує Україна.

  3. Ретельна упаковка. Щоб пошта доставила посилку цілою та неушкодженою, ми використовуємо матеріали, котрі дозволяють гарно обгорнути й зафіксувати культуру.

  4. Консультації спеціаліста. Менеджери нашої компанії при необхідності допоможуть клієнту обрати вид та сорт дерева. Ви можете задавати будь-які питання стосовно вирощування та догляду і, отримаєте рекомендації.

Замовляйте горіх чи іншу рослину для саду із нашого розплідника. Ми відправимо товар по передплаті, та Ви можете внести за нього кошти і безпосередньо при отриманні посилки. Купуйте на суму від 800 грн і, компанія подарує приємний бонус у вигляді безкоштовної доставки. Бажаєте забрати вантаж особисто? Достатньо узгодити цей момент з менеджером. Ми чекаємо на Вас.