Колоновидна вишня

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити саджанці вишні колоновидної

Останні роки колоновидні саджанці викликають підвищений інтерес. На це є певні причини, адже дерева:

  • виглядають елегантно;

  • потребують надзвичайно мало місця;

  • не мають громіздких гілок;

  • не затіняють інші саджанці;

  • відмінно прикрашають сад.

Колоновидну вишню ніколи не переплутаєш зі звичайною, адже вона дуже компактна. Незалежно від обраного сорту, дерево займе невеличку ділянку. Гілки у колоновидних саджанців короткі, а крона – не розлога. Ви швидко знайдете вільне місце для посадки колоновидної вишні. Якщо вирішили купити таке дерево, то отримаєте додаткові бонуси у вигляді надзвичайно простого догляду. Та й збирати урожай буде зовсім легко, адже сорти колоновидної вишні відрізняються своїм низьким зростом.

Колоновидна вишня в Україні

Популярні сорти часто починають плодоносити вже через 2-3 роки після висадки на присадибну ділянку. В Україні дерева приносять високі врожаї і плоди дуже приємні на смак. Вони мають пірамідальну крону та доволі елегантний вигляд.

Купити саджанці колоновидних дерев ви можете в магазині SadoSvit. Ми постачаємо якісні рослини та кращі сорти, які відмінно підходять для вирощування на території нашої держави. Зробивши правильний вибір, ви забезпечите себе смачними та соковитими ягодами на довгі роки. Колоновидна вишня буває різною. Відмінності:

  • розмір та колір ягід;

  • форма крони;

  • терміни дозрівання;

  • рівень зимостійкості.

Саджанці колоновидних дерев: догляд та посадка

Вирощування деяких колоновидних саджанців можливе лише у південному регіоні. Варто врахувати даний момент при виборі, адже далеко не кожне дерево зможе прижитись і подарувати гарний урожай. Також слід уточнити особливості посадки конкретного сорту. Деякі з них краще садити навесні, інші – восени.

Дерева потребують багато світла і не люблять надто затінені ділянки та страждають від протягів. Їм потрібен дренований та родючий ґрунт, тож перед посадкою варто насипати в лунку органічні добрива з чорноземом. Близьке пролягання підземних вод може принести велику шкоду. Рослина вологолюбна, та надлишок і застій води для неї неприпустимі.

Купити саджанці вишні колоновидної від SadoSvit з доставкою

Розплідник пропонує саджанці плодових та декоративних дерев, квітів за доступними цінами. Постачаємо лише якісний матеріал, котрий було вирощено з використанням найсучасніших технологій. Перед відправкою він проходить додаткову перевірку та ретельно упаковується.

Доставку саджанців здійснює Нова та Укрпошта. Їх також можна забрати особисто, безпосередньо із розплідника за попередньою домовленістю. Відправляємо товар після оплати, проте розрахуватися можна й у поштовому відділенні. Здійсніть замовлення зручним для себе способом і, отримаєте відмінний матеріал для квітучого саду.