Колоновидна яблуня

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити саджанці колоновидної яблуні в Україні

Колоновидні яблуні – плодові дерева, які в нашій країні купують частіше за інших. Вони дуже популрні, адже через деякий час після посадки саджанці обов'язково дарують приголомшливі фрукти – смачні й ароматні. Яблука різних сортів використовують для приготування:

  • компоту;
  • варення;
  • пирогів.

З плодів роблять навіть чіпси, які є їжею куди більш корисною, ніж їх картопляні аналоги. Завдяки широкому спектру застосування, в покупці саджанців колоновидної яблуні зацікавлений практично кожен садівник. Щоб знайти те саме, ідеальне плодове дерево для своєї ділянки, потрібно вивчити далеко не один сорт.

Саджанці колоновидних яблунь: купити дерево з вигодою

Важко знайти сад або ділянку, на якій би не росла яблуня. Купівля колоновидної яблуні буде завжди виправдана. Будь-який її сорт відрізняється плодовитістю, що виглядає найбільшим плюсом в очах професіонала і любителя. Разом з тим, рослина не потребує складного догляду, та може дарувати високий урожай в середньому близько 17 років.

Як збільшити життєвий термін? Колоновидні дерева, а саме яблуні, прихильно ставляться до омолоджуючого обрізання. В результаті плодові отримують стимул для подальшого розвитку.

Колоновидні яблуні – рослини інтенсивні. Вони не тільки рясно квітнуть та плодоносять, навіть однорічні дерева здатні піднести до кілограма смачних фруктів. На дорослих колоновидних яблунях може з'явитися навіть до 12 кг плодів. Щоб їх збирати немає потреби купувати додаткові пристосування.

Особливості колоновидних яблунь

Рослини стали результатом випадкової мутації. Вона виникла на дереві, вік якого налічував 50 років, і виявилася стійкою. Щеплені живці перетворилися в рослини без бічних гілок в кроні.

Колоновидна яблуня дуже компактна. Вона має товстий стовбур і рідко потребує обрізання. Рослина в віці 7 років приносить близько 6 кг фруктів. Дерево може прожити років 40-50, та виросте не вище 2 метрів. При цьому розмір крони не перевищити 5 м, якщо зберігати в цілості центральний стовбур хоча б перші 3 роки.

Інтернет-магазин SadoSvit: доставка саджанців колоновидних яблунь

Якщо ви бажаєте купити колоновидні рослини, то звернулися за правильною адресою. Розсадник вирощує кущі, квіти та дерева, в тому числі колоновидні яблуні в умовах, які є оптимальними для їх розвитку. Всі саджанці від SadoSvit відмінно підходять для кліматичних умов України. Їх можна замовити в інтернет-магазині і забрати за попередньою домовленістю.

Колоновидні дерева піддаються ретельному огляду. Вони добре упаковуються перед відправкою до клієнта. Замовник сам вибирає зручний спосіб доставки – Нову або Укрпошту. Бажаєте спробувати себе в ролі садівника? Для цього не потрібно мати величезний багаж знань, досить ознайомитися з особливостями вирощування та посадки конкретних видів рослин. Ми допоможемо вам з вибором саджанців і дамо необхідну пораду.