Колоновидна черешня

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити колоновидну черешню в Україні

Колоновидна черешня цікавить багатьох. Хоч раніше до плодових ставилися з недовірою, та зараз саджанці колоновидних мають величезний успіх. Більшість садівників оцінила переваги колоновидної черешні. Існує кілька причин, за якими її прагнуть замовити в інтернет-магазині. Серед них:

  • швидке плодоношення;
  • збір врожаю без використання додаткових пристосувань.

Обірвати ягоди з низького дерева може практично кожен. Саджанці колоновидної черешні прекрасно доповнять оформлення будь-якої ділянки, та вони виявляться найбільш цінними для дачі з маленькою присадибною територією.

Саджанці колоновидних: перш ніж купити дерево

Вас зацікавила колоновидна черешня? Вибирайте сорт і ознайомтеся з особливостями рослини. Лише тоді ви зможете забезпечити їй правильний догляд. Саме від знань та готовності їх застосовувати на практиці залежить подальша доля саджанців колоновидної черешні.

Висаджують рослини весною чи восени. Через деякий час плодові дерева почнуть рости вгору. Вони не роблять відгалужень, тож садівник не братиме участь у формуванні крони колоновидної черешні. Господар буде позбавлений від величезної частини звичних робіт.

Саджанці колоновидної черешні не переносять протягів, отже, місце для їх посадки потрібно вибирати дуже ретельно. Плодові дерева повинні мати, як мінімум захист від поривів вітру. Якщо вирішили купити саджанці колоновидної черешні, врахуйте, вони дуже примхливі в даному плані.

Саджанці колоновидної черешні: посадка

Щоб не нашкодити, вибирайте для висадки затишне сонячне місце. Дерево відмінно приживеться в легкому ґрунті, не залежно від сорту. Разом з тим, земля також повинна прекрасно утримувати вологу. Важливо досягти рівноваги, адже рослини не здатні добре рости і розвиватися в дуже сухій чи без міри зволоженій землі.

Черешня не витримує змін місця висадки і потребує захисту від заморозків. Щоб отримати гідний урожай та забезпечувати себе ягодами протягом усього сезону, слід купити саджанці різних сортів, які відрізняються термінами дозрівання. Для їх посадки потрібно вирити ями 80*80 см. В них рекомендується додати перегній (в обсязі до 5 відер) і фосфорно-калійне добриво з річковим піском. Всі компоненти потрібно змішати з землею. Після яму заливають водою та залишають у спокої на тиждень.

В день посадки дерева можна скористатися стимулятором росту. Коріння саджанця потрібно добре засипати ґрунтом і лише після утрамбування, полити та замульчувати. Мульча захистить від випаровування вологи.

Інтернет-магазин SadoSvit: доставка

Наш розсадник пропонує кущі, квіти, декоративні та плодові дерева за доступними цінами. Вони відмінно підходять для вирощування на території України. Щоб замовити, додайте товар до кошику і заповніть всі обов'язкові поля. Після ретельної перевірки, саджанці будуть надійно упаковані. Їх доставку організує Нова або Укрпошта, на вибір клієнта. Є питання? Наш менеджер надасть вичерпні відповіді, допоможе з вибором і підкаже, де краще посадити і як доглядати за рослинами.