Колоновидний абрикос

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці абрикоса в Україні


Обожнюєте фрукти? А як щодо золотистого абрикоса? Споживання плодів – солодких та рум’яних, принесе масу задоволення. Літні ласощі порадують своїм надзвичайним смаком і ароматом дітей та дорослих. Щоб отримати джерело вітамінів варто купити колоновидні дерева. Саджанці абрикоса не займуть багато місця, та принесуть немало користі.

Фрукти багаті на різноманітні мікроелементи. Споживаючи абрикоси, можна покращити роботу щитоподібної залози, зміцнити серце та судини. Цьому сприяють магній та калій. Плоди містять і досить велику кількість вітаміну А. Достатньо вживати близько 200 г кожного дня, щоб організм отримав денну норму.

Чи варто купувати колоновидні саджанці? Звісно. Їх переваги безсумнівні. Абрикосовий сік покращує роботу шлунку та кишківника, поліпшує стан шкіри і, це далеко не вся користь від солодких та ароматних плодів.

 

Колоновидний абрикос для вашого саду

 

Чому саджанці колоновидних дерев настільки популярні? Справа в тому, що вони ростуть не надто високими, до 2,5 м і, потребують мінімум вільного місця для вирощування, адже крона не є розлогою. Разом із тим сорти відрізняються врожайністю. Збирати плоди – одне задоволення, адже розміщені вони прямісінько на самому стовбурі.

Догляд за колоновидними саджанцями досить простий, їх навіть не потрібно підрізати, хоча слід контролювати, щоб довжина гілок не перевищила 10-20 см. Бічні стебла з’являються вкрай рідко. Колоновидний абрикос – кращий вибір для маленької присадибної ділянки.

 

Колоновидні саджанці від SadoSvit: посадка і догляд

 

Своєчасна обробка й достатній полив стануть запорукою отримання врожаю вже на 3-й рік після посадки. Оптимальна відстань між деревами складає 1-1,5 м. Висаджувати їх слід восени чи навесні в сонячному місці, яке буде захищеним від вітру та протягів. Саджанці абрикоса краще приживуться, якщо їх корені трішки обрізати, а в посадкову лунку насипати достатньо перегною.

Бажаєте купити саджанці колоновидних дерев в Україні? Замовляйте їх у компанії SadoSvit. Доставка – гарантована. Саджанці абрикоса пропонують безліч переваг:

  • високу врожайність;

  • корисні та смачні фрукти;

  • простий догляд і т.п.

На сайті ви зможете купити найпопулярніші сорти кущів та дерев. Їх доставка здійснюється Новою та Укрпоштою. Всі саджанці повторно перевіряються перед відправкою і ретельно запаковуються. Маєте питання? Задайте їх менеджеру. Він надасть детальну консультацію і розповість про особливості догляду та посадки.