Колоновидні

Азіатська груша "Секуі"
Азіатська груша "Хоюро"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Колоновидні дерева в Україні

Що робити, коли мрієш про власний розкішний сад, а присадибної території достатньо лише для того, щоб розбити декілька клумб? Єдиний варіант – купити колоновидні саджанці. Вони дуже компактні, тому оптимально підходять для вирощування на невеличких ділянках.

Колоновидні плодові дерева вже давно перестали бути екзотикою. Вони невисокі, не мають бічних пагонів, та рясно усіяні плодами. Приносити великі врожаї починають десь з 3-го року життя. Гарне й систематичне підживлення дозволить поласувати фруктами навіть в перший рік після їх посадки.

Колоновидні плодові дерева – сорти на будь-який смак

Груші, сливи, персики та безліч інших колоновидних саджанців ви можете купити для вирощування в Україні. З величезним асортиментом від SadoSvit кожному до снаги розбити розкішний сад. Від колоновидних плодових дерев реально отримати фрукти, яких буде достатньо і для солодкого смачного варення, і для компотів, а деякі із них можна зберігати досить тривалий час навіть у свіжому вигляді.

Для успішного розвитку колоновидному саджанцю вистачить вільної площі розміром десь у півметра. Купіть декілька сортів з різним терміном дозрівання і, забезпечите себе вітамінами на весь рік. Одне колоновидне дерево принесе близько 15 кг плодів і, це реальність.

Купити колоновидні дерева від SadoSvit

Щоб сад радував своїм квітом довгі роки, важливо знайти гарного постачальника посадкового матеріалу. Компанія SadoSvit вирощує колоновидні саджанці з використанням сучасних методів і технологій. Вони отримують гарний догляд та умови, потрібні для правильного розвитку, тож замовник гарантовано купує здорові та сильні рослини. У них відсутні механічні пошкодження.

Доставка колоновидних саджанців здійснюється Новою та Укрпоштою. Перед відправкою товар ретельно оглядається й упаковується. Щоб купити колоновидні дерева, достатньо оформити замовлення на сайті, заповнивши всі вільні поля форми. Розрахуватися можна відразу чи після отримання посилки.

Як посадити колоновидні саджанці

Більшість дерев полюбляють сонячні галявини й негативно реагують на протяги. Посадкову яму для них готують завчасно, можна навіть за декілька місяців до безпосереднього замовлення саджанців. Її розміри мають бути достатніми для того, щоб коріння вільно розмістилося у лунці. Його слід засипати землею та добре полити, бажано замульчувати. Іноді поруч із саджанцем колоновидного дерева встановлюють опору.

  • Груші;
  • Яблуні;

Черешні та інші плодові розміщають поряд, економлячи значну частину площі. Вони рідко потребують обрізки, та завжди дають гарний урожай, якщо забезпечені достатнім поливом і підживленням. Тож, чи варто купувати колоновидні плодові дерева? Відповідь однозначна.