Обліпиха

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Обліпиха – невелике дерево або кущ, що росте в помірному кліматі. Характерною особливістю рослини є той факт, що квіти на дереві з’являються раніше, ніж листя.  Ягоди обліпихи яскраво-жовті або оранжеві, овальної форм, часто використовуються в косметології або медицині.

Обліпиха: умови посадки і вирощування

Перед тим, як купити саджанці обліпихи, необхідно ознайомитись з особливостями вирощування.

Зовнішній вигляд рослини

Саджанці обліпихи виростають у дерево 2-5 метрів. На кінці пагонів є невеликі колючки. Плоди невеликі, діаметром 3-7 мм, мають одну кісточку і дозрівають в серпні-вересні. Шкірка досить щільна і масляниста. Ягоди знаходяться на кінці гілки.

Де висаджувати обліпиху?

Саджанці обліпихи люблять сонячне світло. Тому краще висаджувати їх на відкритих ділянках. Дерево чудово приживається на піщаних грунтах поряд з водоймами, в садах чи на присадибних ділянках. Також саджанці обліпихи використовуються як декоративна рослина і висаджується для укріплення узбережжя річок і озер. Дерево буде давати плоди протягом 10-20 років.

Жіночі і чоловічі рослини

Обліпиха належить до дводомних рослин. На одному дереві знаходяться тільки жіночі квіти, а на другому – тільки чоловічі. Перші безпосередньо приносять плоди, а другі необхідні для запилення. Тому необхідно купувати саджанці обліпихи обох видів і висаджувати поряд. Відрізнити рослини досить легко: бруньки на чоловічих рослинах втричі більше, ніж на жіночих.

Зимостійкість

Обліпиха належить до морозостійких сортів, тому чудово росте в Україні.  Рослина може витримувати морози до – 40 градусів, але їй шкодять різкі перепади температур. В таких умовах промерзає безпосередньо деревина. Також обліпиха швидко «прокидається» під час відлиги, що може значно зашкодити брунькам.

Як правильно садити обліпиху?

Саджанці обліпихи досить невибагливі. Щоб правильно посадити рослину, треба викопати яму приблизно 60 на 40 см. Верхній шар грунту відкладається в один бік, а нижній – в інший. Яму краще заготовити восени, а саджанці обліпихи переносити у відкритий грунт навесні. В яму слід вносити мінеральні та органічні добрива. На дні розміщується кілок, а обліпиха встановлюється ліворуч від нього. До того моменту, як у дерева почнуть рости пагони, його необхідно поливати раз на три дні.

Догляд за рослиною

Коренева система обліпихи знаходиться на поверхні, тому рослина гостро реагує на нестачу зволоження. В сухому грунті вона гірше росте і навіть може передчасно скидати плоди. Але надлишковий полив може призвести до того, що якість ягід знизиться. Молоді кущі необхідно поливати раз на 1-2 тижні, а дорослі дерева – раз на тиждень.  Особливу увагу на полив варто звернути в літній період. Чим легше грунт, тим частіше необхідно поливати рослину. Поверхня має бути просякнута вологою мінімум на 60 см. Одночасно з поливом рослину необхідно підгодовувати комплексними добривами.

Придбати саджанці обліпихи в Україні з доставкою в магазині «Садосвіт»

Щоб купити саджанці обліпихи в магазині «Садосвіт» з доставкою по Україні, клієнту знадобиться всього кілька хвилин. Необхідно заповнити форму на сайті і вказати свої контактні дані. Оплата здійснюється виключно після доставки товару на пошті.

Відправка дерева поштою

Доставка саджанців обліпихи з магазину «Садосвіт» займає декілька днів. Дерево буде запаковане в спеціальний контейнер, тому можна бути впевненим, що коренева система неушкоджена.  Пошта привозить товар по всій території України. Доставка здійснюється на адресу отримувача або на вказане поштове відділення.