Малина

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Малина являє собою один із найбільш розповсюджених плодово-ягідних кущів помірної кліматичної зони. Кущі швидко розростаються і вже за кілька років зарості можуть займати значну площу. Саджанці малини невибагливі до грунтів і поливу.

Ягоди малини: колір, розмір, форма

Існує величезна кількість сортів малини. Вони відрізняються умовами вирощування, а також кольором та формою плодів. Ягоди можуть бути червоним, жовтим і навіть чорним, дрібного та великого розміру. А якщо купити саджанці малини ремонтантних сортів, то можна збирати врожай кілька разів за сезон.  

Перенесення саджанців малини в грунт

Перед тим, як купити саджанці малини, слід звільнити ділянку з хорошим освітленням подалі від рослин, які можуть страждати від тих же шкідників. Також варто обов’язково подбати про опору: саджанці малини розміщуються рядами, між якими встановлюється шпалера. Стовпи слід вкопувати через 2-3 м, а між ними натягнути дріт на висоті 1 м над поверхнею землі. В такому випадку саджанці малини можна не підв’язувати, що економить садоводу час. Найкраще використовувати оцинкований дріт товщиною до 5 мм.

Слід купувати саджанці малини з хорошими коренями та 1-2 білими бруньками. Пагони повинні розміщуватись в лунці  на 2 см нижче, ніж вони росли в теплиці.  Якщо малина буде посаджена глибше, то вона буде погано рости. Поливати слід з розрахунку 10 л води на дві рослини.

Особливості вирощування малини

Малина є найбільш швидкоплідною культурою. Вже на другий рік після посадки в грунт можна збирати соковиті ягоди.  При правильному догляді саджанці малини будуть плодоносити з червня по жовтень. а невибагливість малини дозволяє вирощувати ягоди в різних кліматичних і екологічних умовах.  Квітне малина досить пізно, тому зав’язь не страждає від повторних заморозків.

Малина потребує окурювання та обрізки пагонів. Повністю залишати пагони на зиму не можна, тому що існує висока вірогідність їх ушкодження через морози.

Які грунти підходять для саджанців малини

Малина може рости на грунтах будь-яких типів. Для того, щоб підвищити врожайність, навесні необхідно вносити добрива по 300 г на 1 м канавки.  Перший раз підкормка вноситься в березні, а другий – в середині літа, а третій – в кінці. Так малина буде давати більший врожай. Без добрив ягоди з часом стають дрібнішими, а врожайність впаде.

В умовах дуже засушливого клімату слід щодня поливати саджанці малини. Протягом літа кущі необхідно зволожувати не менше шести разів. Правда, в Україні є такі кліматичні умови, при яких потрібно ще більше додаткового зволоження.

Чим корисні ягоди малини

Малина містить багато вітаміну С та різних мікроелементів. Ягоди можуть використовуватись для профілактики застудних захворювань взимку.

Купити саджанці малини в магазині «Садосвіт» з доставкою по Україні

В Україні купити саджанці малини можна в магазині «Садосвіт» з доставкою. На сайті представлений широкий вибір сортів ягоди. Щоб купити малину, необхідно залишити  замовлення на сайті. Після цього співробітники магазину «Садосвіт» формують посилку і відправляють його на вказану адресу. Сплатити за саджанці малини можна після того, як пошта здійснить доставку.

Купити саджанці малини поштою

Доставка здійснюється поштовою службою на вибір замовника. Саджанці малини відправляють у спеціальній упаковці. Співробітники пошти можуть привезти товар прямо додому.