Аґрус

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Аґрус – це рослина, яка розповсюджена по всій території України. Він представлений величезною кількістю сортів, які відрізняються активним ростом на великими ягодами. Приносити урожай рослина починає з третього року. Перед тим, як купити саджанці аґрусу, необхідно ознайомитись із його особливостями.

Саджанці аґрусу з магазину «Садосвіт»

Як тільки температура повітря сягає 3-4 градусів тепла, кущ аґрусу починає активно рости. Чим сприятливішою буде погода, тим активніше пагони ростимуть. Саджанці аґрусу зимостійкі і витримують температуру до -30 градусів.

Умови для вирощування саджанців аґрусу

Саджанці аґрусу відрізняються високою посухостійкістю. Кожен сорт потребує спеціального режиму поливу, але загалом ягоди невибагливі до зволоження. Ділянки, на яких близько залягають грунтові води, для вирощування аґрусу не підходять. Також ягода досить вимоглива до освітлення і любить прямі сонячні промені.

Що необхідно знати перед тим, як купити саджанці аґрусу?

Перед тим, як купити саджанці, необхідно підготувати місце для посадки. Аґрус найкраще росте на рівних ділянках або на невеликих схилах. Для кращого росту ягоди ділянка має бути захищена від вітру. Великі відкриті місцини для висадки не підійдуть, тому що там не лежить сніг і взимку аґрус буде недостатньо захищеним. Також не варто висаджувати ягоду в низині, щоб не було перезволоження.

Користь аґрусу різних сортів

Ягоди аґрусу є надзвичайно корисними для здоров’я. Вони містять сахарозу, глюкозу, пектин, лимонну та яблучну кислоти, а також вітаміни С, Р,В, В, залізо, натрій, калій та інші мінерали.

Ягоди аґрусу і хвороби

Аґрус  рідко пошкоджується хворобами садових культур. Але перед тим, як купити саджанці, необхідно підготувати засіб проти мучнистої роси. Саме ця хвороба проявляється після сильних дощів, тому кущ необхідно відразу обробляти.

Коли слід купити саджанці аґрусу і висаджувати їх

Найкраще рослина приживається, якщо її переносити у відкритий грунт восени. Попередньо слід підготувати яму і покласти туди добрива.

Перевезення саджанців поштою

Перед тим, як відправити посилку, співробітники магазину ретельно упаковують рослину. Ви можете бути впевнені, що аґрус доїде до вас цілим і неушкодженим. Доставка здійснюється по всій території України незалежно від місця проживання. Сплатити за покупку можна після її отримання. Як правило, упаковка замовлення і його доставка займає кілька днів. Саджанці від магазину «Садосвіт» можна одразу переносити в грунт без додаткової обробки.

Купити саджанці аґрусу в Україні з доставкою

«Садосвіт» є одним з провідних продавців садових культур в Україні. Тут можна купити саджанці аґрусу високої якості. Пошта забезпечує доставку рослин по всій території країни. Для того, щоб зробити замовлення, необхідно оформити заявку на сайті.