Журавлина

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Журавлина – трав’яниста багаторічна рослина,яка залишається зеленою протягом усього року. Її відрізняють низький зріст і значна розгалуженість гілок. Саджанці журавлини чудово ростуть у помірному кліматі і переносять сильні заморозки, оскільки в дикій природі ареал поширення рослини - північні широти.

Саджанці журавлини – основні умови вирощування

Для нормального зростання саджанці журавлини потребують хорошого освітлення і високої вологості. До стану грунтів рослина невибаглива. Журавлина любить кислі грунти з показником рН близько 2,5. Також важливим є і мінеральний склад. Особливість журавлини полягає в тому, що коренева система вступає в симбіоз із специфічними грибками, які допомагають отримувати поживні речовини.

Умови посадки журавлини в грунт

Перед тим, як купити саджанці журавлини, слід підготувати для неї місце. Для цього викопується невеличка яма, в яку заливається значна кількість води (не менше відра). Висаджувати журавлину можна як восени, так і навесні. Але варто пам’ятати, що рослина не терпить посухи і надвисоких температур.

Як правильно збирати журавлину

Як і будь-яка трава, що росте в перезволожених грунтах, саджанці журавлини стеляться по землі. Пагони переплітаються між собою і з травою, тому знайти ягоди буває досить складно. Збирати журавлину необхідно досить обережно, щоб не пошкодити рослину.

Ягоди журавлини – корисні властивості

Ягоди журавлини відрізняються значним вмістом корисних мікроелементів. В них є вітаміни груп А, В, С, РР і К1, глюкоза, фруктоза, сахароза, пектин. Ягоди можна вживати для профілактики атеросклерозу. Також вони впливають на вміст холестерину в крові. Журавлина містить і ряд корисних мікроелементів, таких як залізо, олово, фосфор, кальцій, мідь, марганець, бор, і цинк, а також багато різні кислоти. Ці ягоди вважаються одними з найбільш корисних у світі. Вони рекомендовані для профілактики застуди, ангіни, ревматизму і навіть раку.

Сорти журавлини

Існує чотири основні сорти. Купити саджанці журавлини можна в магазині «Садосвіт»:

  • Журавлина звичайна відрізняється довгими пагонами. Ягоди невеликі, до 1,6 см в діаметрі. Збирати їх можна на початку вересня.

  • Журавлина дрібноплідна більш рання, ніж інші сорти. Пагони дуже тонкі, а діаметр ягод складає 6-8 мм.

  • Журавлина великоплідна рідко зустрічається на території Євразії. Це напівкущ з листям, що змінює колір в залежності від сезону. Ягоди можуть досягати 2,5 см в діаметрі.

  • Вакциніум червоноплідний – це листопадний напівкущ, ягоди якого дозрівають в кінці серпня.

Покупка ягід журавлини поштою в магазині «Садосвіт» с доставкою

Купити саджанці журавлини з доставкою поштою по всій Україні можна в магазині «Садосвіт». Для того, щоб зробити замовлення, необхідно просто залишити заявку на сайті. Оплату можна здійснити безпосередньо після того, як буде здійснена доставка. «Садосвіт» пропонує саджанці журавлини високої якості.

Перевезення саджанців журавлини поштою

Пошта здійснює доставку журавлини в будь-який куточок України. Спеціалісти попередньо упаковують рослину, щоб вони доїхали до покупця цілими і неушкодженими. Купити саджанці журавлини в магазині «Садосвіт» можна за доступною ціною. Пошта привезе їх за кілька днів.