Полуниця

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Полуниця – загальна назва великої кількості сортів рослин, які мають рожеві плоди і ростуть невеличкими кущами. В залежності від сорту, ягоди можуть відрізнятись смаковими характеристиками, розміром, формою та інколи навіть кольором.  Магазин «Садосвіт» пропонує великий вибір різних видів саджанців з доставкою.

Зовнішні характеристики розсади полуниці

Саджанці полуниці мають прямостоячі пагони висотою від 5 до 40 см. Листя велике, яскраво-зелене, трійчастої форми, із зазубреними краями.

Корені можуть мати довжину 25-25 см. Суцвіття полуниці – декілька білих, жовтих або рожевих квіток, що знаходяться в одній площині на подовжених стеблах. Квіти двополі, запилюються комахами.

Саджанці полуниці: особливості догляду

Полуниця – дуже проста в догляді рослина. Навесні треба перевірити, чи не випирає коріння саджанців з-під землі. За необхідністю його необхідно присипати землею. Також  грунт навколо саджанців полуниці необхідно зрихлити, злегка огорнути кущі та видалити пожовкле листя.

Щоб ягоди не загнивали, необхідно провести спеціальну обробку грунту. На міжряддя висипають перепрілу солому або торішнє листя шаром 8-10 см.

Грунт для саджанців

Садоводи намагаються вибрати для себе такі сорти полуниці, які максимально адаптовані для вирощування в конкретній місцевості. Ця рослина є досить невибагливою, може рости на будь-яких грунтах, крім надмірно зволожених або пісковиків. Саджанці полуниці найкраще приживаються на чорноземах або суглинках. Корені рослини залягають на поверхні, тому розсада дуже чутлива до нестачі вологи.

Більшість саджанців полуниці люблять сонце, тому їх треба висаджувати на відкритих ділянках. Правда, деякі ремонтантні сорти краще почувають себе в затінку.

На одній ділянці саджанці полуниці можна вирощувати тільки 4 роки. Потім розсаду необхідно переносити на інше місце. Краще за все обирати землю, де раніше росли кукурудза, борові, морква чи буряк.

Перед тим, як купити саджанці полуниці, необхідно провести ретельну підготовку землі.

Перенесення розсади полуниці  у відкритий грунт

Перед перенесенням саджанців полуниці у відкритий грунт необхідно вибрати  всі кореневища інших рослин, перекопати ділянку на глибину 30 см та внести добрива. Найкраще для цих цілей підійдуть компост і добрива, які містять хлор.

Найкраще пересаджувати розсаду в травні-червні.  Невеликі кущики полуниці можна висаджувати на відстані 15-20 см, більші – 25-30 см. Полуниця росте рядами, між якими необхідно залишати проміжок 70-80 см.

Підкормка для полуниці

Для того, щоб саджанці полуниці давали більший врожай, рослину необхідно обов’язково підгодовувати. В перший рік можна використовувати виключно мінеральні добрива. Вони вносяться в грунт перед нагортанням та після закінчення плодового сезону. Особливо вимоглива до підкормки полуниця ремонтантних сортів. Саджанці потребують добрив кожні 7-10 днів в період вегетації.

Органічні підкормки можна вносити на другий рік після посадки. Полуниця найкраще сприймає компост або хлібні добрива.

Коли збирати полуницю?

Ягоди полуниці, в залежності від регіону, можна збирати з середини червня. Ремонтантні сорти приносять дві-три хвилі врожаю за рік. Перед тим, як купити саджанці полуниці, необхідно впевнитись у їх морозостійкості. Кущики необхідно вкривати на зиму. Для цього можна використовувати солому. Саджанці мають бути вкриті на 10 см.

Для чого використовують ягоди полуниці

Ягоди полуниці чудово смакують в сирому вигляді. Також їх часто використовують для приготування компотів, джемів, варення та інших домашніх заготовок. Ягоди більшості сортів можна транспортувати на значні відстані та можуть зберігатись в сирому вигляді до п’яти днів.

Купити саджанці полуниці в магазині «Садосвіт» з доставкою по Україні

Щоб купити саджанці полуниці, вам знадобиться всього кілька хвилин. Необхідно просто зайти на сайт магазину «Садосвіт», обрати потрібний сорт рослини і вказати адресу на території України або поштою на відділення. Доставка можлива в будь-який населений пункт.  

Придбати саджанці полуниці поштою

Можна купити саджанці полуниці поштою. Перед відправкою розсада запаковується в спеціальний контейнер, тому вона доїде неушкодженою в будь-яку точку України. Доставка, як правило, займає кілька днів.