Кизил, Дерен звичайний

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Дерево являє собою досить високу, до 5 м , рослину з сильними гілками, великим цільним листям і овальною кроною. Молоді пагони кизилу жовто-зелені, з часом вони темнішають. Листя густе, темно-зелене, блищить з верхнього боку. В магазині «Садосвіт» можна купити саджанці кизилу різних сортів поштою з доставкою по Україні.

Вирощування кизилу

Існує багато сортів кизилу, які ростуть у Південній Європі, Африці та країнах Азії. Рослина любить теплий клімат. В помірному кліматі зустрічається тільки один сорт  чагарнику – кизил звичайний.

Умови посадки дерева

Кизил любить тепло і яскраве сонячне світло. Найкраще вирощувати чагарник у регіонах з м’яким кліматом, хоча рослина чудово витримує морози до -30 градусів. Ягоди дозрівають тільки в теплому кліматі, в інших широтах саджанці кизилу ростуть тільки як декоративна рослина. На зиму кущі необхідно обов’язково вкривати.

Кизил може рости в кам’янистому або сухому грунті, а також на вапняках; найкращі врожаї можна зібрати, якщо посадити рослину в легкий глинистий грунт з хорошим дренажем. Протягом року можна вносити добрива, зокрема ті, що містять кальцій.

Перед тим, як посадити кизил, необхідно підготувати грунт. Відстань між кущами має складати не менше 2,5 м.  Найкраще висаджувати рослину восени або навесні. Ями викопуються за 1-2 тижні до посадки. Їх ширина має складати 50-80 см, а глибина – 40-50 см. В яму слід засипати добрива. Саджанець повинен знаходитись на тій самій глибині, що й до пересадки. Обрізати надземну частину не обов’язково, оскільки у кущів дуже розгалужена коренева система, яка відмінно приживається.

Саджанці краще за все купувати з хорошої теплиці. Слід брати деревця віком 1-2 роки, висотою до 140 см. В хорошого саджанця має бути декілька бічних пагонів і кора без видимих ушкоджень.

Цвітіння кизилу

Кизил цвіте у квітні до появи листя. Ягода невелика, до 3 см в діаметрі, темно-червоного кольору. Врожай з чагарника можна збирати у вересні.  В залежності від сорту кизилу ягоди можуть бути червоними, чорними, рожевими, жовтими і білими.

Для чого можуть використовуватись ягоди кизилу

Чагарник часто використовують як декоративну рослину. Саджанці кизилу чудово виглядають як в одиночних посадках, так і у вигляді живої огорожі. Плоди ніжні, ароматні, містять велику кількість вітамінів, мікроелементів та пектину. Ягоди можна вживати свіжими, а також використовувати для приготування джему, варення, компоту, киселю. Кизил активно використовується в народній медицині.

Придбати саджанці кизилу в магазині «Садосвіт» з доставкою

Купити саджанці кизилу в магазині «Садосвіт» з доставкою можна за доступною ціною. Для того, щоб замовити дерево або чагарник, необхідно заповнити на сайті спеціальну форму. Після її відправки спеціалісти одразу починають формувати посилку.

Доставка кизилу поштою

Для того, щоб кизил був привезений до адресата неушкодженим, рослину запаковують у спеціальний контейнер. Пошта доставляє рослину по всій території України.