Ожина

Ожина "Блек Б'юті"
Ожина "Блек Даймонд"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Безкоштовна доставка від 800 грн
Безкоштовна доставка від 800 грн

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Ожина відрізняється не тільки багатим смаком, а й значним вмістом вітамінів і мікроелементів. Рослина досить невибаглива до грунтів і погодних умов. Саджанці ожини чудово приживаються в помірному кліматі. Ягоди добре смакують в сирому вигляді й можуть використовуватись для приготуванні варення і джемів.

Вирощування ожини

Перед тим, як купити саджанці ожини, варто ознайомитись із правила догляду за рослиною.

Посадка в грунт

Рослину необхідно висаджувати на сонячних ділянках. Так ягоди будуть більш соковитими і швидше достигатимуть. Саджанці ожини краще переносити у відкритий грунт навесні. Земля повинна бути легка, поживна, багата на корисні речовини. Найкраще для ожини підійде суглинок чи піщаник. Також дуже важливою є обробка від шкідників. Підготувати яму слід не перед тим, як купити саджанці ожини, а заздалегідь, восени.

Догляд

Одразу після перенесення саджанців ожини у відкритий грунт, необхідно вилити приблизно по 1,5 л води під кожен кущ. Молоді рослини слід поливати раз на тиждень протягом двох місяців. Якщо літо посушливе, то поливати доведеться і дорослі кущі. Ожину необхідно вкривати на зиму. Після укривання і перед ним слід вилити під кожен кущ по кілька відер води.

Ягоди ожини

Ожина має чорні плоди круглої або витягнутої форми.  Дозрівають вони не одночасно, тому їх можна збирати в декілька етапів. Ягоди солодкі, соковиті, з тонкою шкіркою.

Саджанці ожини в магазині «Садосвіт» з доставкою по Україні

Магазин «Садосвіт» пропонує купити саджанці ожини за доступною ціною з доставкою по Україні. Всі саджанці, представлені на сайті – високоякісні сортові рослини, яким обов’язково знайдеться місце у вашому саду.

Купити саджанці поштою

Для того, щоб купити саджанці в магазині «Садосвіт», необхідно заповнити форму на сайті. Співробітники упакують товар і відправлять його в будь-який куточок України. Доставка здійснюється протягом кількох днів.