Чорниця та лохина

Лохина "Берклі"
Лохина "Блю Стар"
Лохина "Бонус"
Лохина "Дюк"

100 грн.

Лохина "Патріот"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Чорниця і лохина – лісові ягоди, але вирощувати їх в садку абсолютно реально. Для цього треба дотримуватись простих правил, які дозволяють отримати великий урожай ягід. В нашому магазині можна купити саджанці чорниці з доставкою по Україні.

Саджанці чорниці і саджанці лохини: основні відмінності

Чорниця – це невеликий лісовий кущ, який розмножується повзучим кореневищем. Одна рослина може дати велику кількість пагонів до 50 см висотою. Листя досить шерстке, маленьке. Цвіте чорниця в кінці весни, квіти маленькі, зелено-білі. Ягоди синьо-чорного кольору, з дрібним насінням. Шкірка міцна, з восковим нальотом.


Лохина є представником того ж виду рослин. Саджанці досить високі, до 1,5 м заввишки. Пагони дуже розгалужені і майже повністю одеревілі. Кущ може рости понад 100 років, що є унікальним показником. Ягоди великі, 1,2 см і діаметрі. Саджанці лохини невибагливі до грунтів.

Чорниця і лохина: догляд

Обидві рослини необхідно регулярно поливати. Грунт повинен бути вологим, але не мокрим. Якщо чорниця росте на сонячній ділянці, то під час засухи її необхідно обприскувати. Час від часу грунт треба підкислювати.


Для того, щоб збирати багатий врожай, варто регулярно вносити в грунт органічні речовини. Мінеральні добрива необхідно додавати не частіше двох разів на рік: восени і навесні.

Обрізати кущі необхідно, починаючи з 3-4 років. Слід залишати 5-7 пагонів  різного віку.

Як переносити саджанці чорниці у відкритий грунт

Перед тим, як купити саджанці чорниці, варто підготувати грунт. Треба обрати добре освічену ділянку, хоча лохина і чорниця чудово приживаються і в напівтіні. Головне для ягід – вологі земля і повітря. Також чорниці потрібен кислий грунт з високим вмістом гумусу.


Переносити чорницю або лохину в грунт необхідно або восени, або навесні. Для саджанців потрібно підготувати яму 60 см в глибину. На дно ями засипають торф і садову землю. Якщо грунт дуже важкий, необхідно додати пісок. В якості добрива для саджанців чорниці підходить хвоя.  

Рослину необхідно пересаджувати разом з комом землі, щоб не пошкодити кореневу систему. Також землю необхідно ретельно полити, щоб саджанці чорниці прижились.

Купити саджанці чорниці в магазині «Садосвіт» з доставкою по Україні

В магазині «Садосвіт» можна купити саджанці чорниці або лохини з доставкою на будь-яку адресу на території України. Пошта може привезти рослини будь-куди.  

Пересилка саджанців поштою

Для того, щоб відправлені поштою саджанці лохини або чорниці доїхали до адресата цілими і неушкодженими, співробітники магазину «Садосвіт» упаковують їх в спеціальний контейнер перед доставкою.