Хурма

Хурма "Віргінська"
Хурма "Корольок"
Хурма "Мідер"
Хурма "Сосновська"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці хурми – солодка мрія від Садосвіт

Хурма – це ніжний та смачний фрукт з м’ясистою м’якоттю. Він дуже ситний і містить антиоксиданти. Плоди з розлогого дерева підтримують еластичність судин і активно використовуються в косметології. Саджанці хурми з кожним роком стають все більш популярними. Плодове дерево безцінне, адже на ньому ростуть фрукти, що мають у своєму складі безліч мінералів, вітамінів, амінокислот. Далеко не кожна рослина наділена такими властивостями.

Дозріває хурма в листопаді. Помаранчеві плоди вагою до 200 г мають бактерицидну дію. Вони будуть окрасою саду навіть після того, як з саджанця опаде останній листок. Залишається хурма на дереві до початку зими. Які ж у неї квітки? Жовтого чи помаранчевого кольору зі злегка закрученими пелюстками.

Купити саджанці хурми для вирощування в Україні

Плодове дерево з унікальними фруктами може купити кожен, хто зайшов на сайт розплідника. Саджанці різних сортів придатні для вирощування в спекотних умовах. В помірно континентальному кліматі України вони гарно ростуть, та дають невеликий урожай. Шоколадниця, Гігант, Хеакума – відмінно підходять для доставки й розведення у нашій місцевості.

Навіть невелика кількість фруктів з плодового дерева порадує Вашу родину. Обирайте морозостійкі сорти. Хурма витримає низьку температуру і принесе непоганий врожай. Проте, які б властивості не мав саджанець, для успішного розвитку та активного плодоношення він все-таки потребує великої кількості тепла.

Хурма: доставка дерев поштою

Купити імпортні сорти та гібриди, Ви завжди зможете у нашому розпліднику. Існує декілька способів вирощування хурми. Краще за все – придбати плодові саджанці. Якісний матеріал від Садосвіт пошта доставить за вказаною адресою. Здійсніть замовлення на суму від 800 грн і, воно буде відправлене за рахунок нашої компанії.

Висаджувати хурму бажано навесні в місці, захищеному від вітру. Готують ямку стандартних розмірів, в яку додають добрива та пісок, котрі перемішують з ґрунтом. Засипають суміш дуже обережно, поливаючи водою кожен шар для більш якісного утрамбовування. Не варто забувати й про мульчування, тоді земля не буде так швидко пересихати. Хурма негативно реагує на застої води, тому поливати її слід досить обережно. Для дорослої рослини зазвичай достатньо одного разу, саджанцям же потрібне зволоження до 3 разів на місяць.

Обрізають хурму кожен рік в період, коли пагони ростуть з мінімальною швидкістю. Омолоджуюча обрізка негативно відобразиться на плодоношенні. Хурма зазвичай не приносить урожай в рік після проведення подібних маніпуляцій. Підгодовку дерев здійснюють на 5-8 рік після висаджування саджанців, незалежно від того, яким був обраний сорт. Замовляйте хурму від Садосвіт та насолоджуйтесь її ніжним і терпким смаком. Весь посадковий матеріал додатково перевіряється перед відправкою і якісно упаковується для транспортування.