Вишня

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці вишні: дерева для кожного саду

Невибагливі й довговічні рослини дуже поширені на території України. Якщо вирішили купити вишневі саджанці, то обов’язково отримаєте якісний посадковий матеріал. За кілька років він перетвориться в високоврожайний чагарник, що може вирости до 5 метрів. Вишні стануть справжньою насолодою для очей, адже вони неймовірно чарівні не лише в період цвітіння, а й у час коли починають дозрівати плоди.

Дерева дарують яскраві та соковиті ягоди, котрі мають гарні смакові якості й відмінно підвищують настрій. Плоди містять магній, залізо, фолієву кислоту і безліч вітамінів, та насолоджуватися ними у свіжому вигляді можна лише протягом незначного періоду. Проте вишня відмінно підійде для приготування варення й компотів. Її консервують та заморожують, використовують для приготування соусів і десертів.

Купити вишні в Україні: особливості вирощування

Вишня, що відноситься до сімейства Рожевих, давно вже стала королевою саду. Україна є й була благодатною для вирощування однією з найстаріших культур. Перші згадки про дерево вишня датовані Х століттям. Споживачів цікавлять саджанці різних сортів, що згодом перетворюються в рослини:

  • деревовидної форми – вистою до 8 м.;

  • кущі – до 3 метрів.

Вишня починає плодоносити на 2-4 рік після висадки. Щоб у майбутньому отримати добрий урожай, слід знайти для саджанців піщаний або суглинистий ґрунт. Ділянка має бути добре освітленою. Вишні бояться шкідників, наприклад, листовійки, тому кожне дерево необхідно періодично обприскувати спеціальними засобами, проте саджанці посухостійкі та гарно ростуть навіть у прохолодному кліматі.

Доставка поштою саджанців вишні від Садосвіт

Серед безлічі видів та сортів найпопулярнішою є садова вишня. Вона полюбляє кислий та вологий ґрунт, виростає до 3-7 метрів і чарує своїм білим чи рожевим цвітом. Її плоди використовуються в дієтичному харчування. Дозрівають вони в липні.

Проте, можливо краще купити котрийсь сорт повстяної вишні. Соковиті й солодкі, вони дуже подобаються дітям. Ростуть ягоди на кущі висотою до 2 метрів, що не потребують особливого догляду.

Китайська вишня також є досить відомою. Вона відрізняється м’яким опушеним листям і короткою плодоніжкою. Її варто замовити поштою та висадити на підвищенні в супіщаному ґрунті подалі від холодних вітрів, тоді вишня буде приносити великий врожай. Обрізувати дерево бажано навесні. Пагони навіть укореняться, якщо буде організований достатній полив.

Найпопулярніший сорт вишні

Складно віддати перевагу котромусь різновиду вишні. Користуються попитом такі саджанці:

  • Шпанка. Висаджується на затінених ділянках і приносить кисло-солодкі ягоди бордового кольору.

  • Зустріч. Ранній невибагливий сорт, що стійкий до захворювань. Має великі плоди.

  • Норд Стар. Дерево гарно переносить морози. Вишні на ньому дуже соковиті, а кісточка гарно відділяється від м’якоті.

  • Чудо-вишня – гібрид вишні та черешні.

Компанія Садосвіт пропонує величезний вибір саджанців. Їх доставка реалізується Новою та Укрпоштою. Замовляйте товар на суму від 800 грн і, він буде транспортований до Вас абсолютно безкоштовно.