Шовковиця

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці шовковиці – доступна екзотика

Шовковиця – це дерево, яке відрізняється швидкістю зростання і може набрати висоту до 15 метрів. Ростуть на ньому солодкі та ароматні м’ясисті плоди білого, рожевого, синього або чорного кольору, що складаються з кістянок. Ягоди мають цілющі властивості, тому рекомендовані до вживання при порушенні обміну речовин. Вони дуже подобаються дітям та дорослим.

Саджанці шовковиці саджають в садах і на плантаціях впродовж кількох тисячоліть. Вони плодоносять на 5 рік після посадки і дають врожай, що може стати основою гарного вина чи ексклюзивного напою. Ягоди активно використовуються в кулінарії. З них роблять надзвичайно смачні соки та компоти, солодке варення.

Шовковиця: що треба знати перш ніж купити плодове дерево

В Україні росте шовковиця доставлена з Ірану, Афганістану і Китаю. Теплолюбні саджанці різних сортів гарно прижилися в умовах нашого клімату. На плодових деревах рясно ростуть ягоди довжиною до 3 сантиметрів. В залежності від сорту, листя може бути цільним чи мати розрізані лопаті.

Саджанці шовковиці доволі невибагливі як у догляді, так і при посадці. Їм підійде тепла та світла місцевість, котра буде захищена від надто сильних вітрів. Висаджувати дерева варто на початку весни чи восени. Коріння не потребує обрізки. Яму ж бажано удобрити суперфосфатом. Регулярний полив та підгодівля допоможуть саджанцю, не залежно від сорту, вирости міцним та гарантувати в майбутньому добрий урожай.

Саджанці шовковиці від Садосвіт – доставка поштою

Щоб купити кращий сорт шовковиці, скористайтеся порадами спеціаліста з компанії Садосвіт. Ми надамо рекомендації та відповіді на всі важливі питання. В каталозі знайдете плодові саджанці на будь-який смак. У нас є шовковиця:

  • Чорна. Теплолюбні саджанці відрізняються посухостійкістю і приносять солодкі чорні плоди з незначною кислинкою, довжиною до 3 см. Найпопулярніші сорти – Чарівність та Чорна перлина.

  • Біла. Дерево не потребує надто складного догляду і росте навіть в не дуже сприятливих умовах. Воно дарує шовковицю білого, рожевого або жовтого кольору. Ягоди мають виражений медовий смак. Найвідоміший сорт – Вікторія.

  • Фіолетова. З раннім та середнім терміном дозрівання – звичайна та штамбова.

Доставку шовковиці ми робимо Новою чи УкрПоштою, та Ви можете забрати своє замовлення безпосередньо з розплідника. Відпускається товар за передплатою, проте практикується й внесення коштів при його отриманні. Садосвіт пропонує лише якісні саджанці кущів та дерев. Вони завжди перевіряються та гарно упаковуються й лише потім доставляються до поштового відділення. Якщо цікавить шовковиця за привабливими цінами, то Ви завітали за вірною адресою.