Нектарин

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці нектарина: купити в Україні

Нектарином називають голоплідний персик, саджанці якого колись були доставлені із Піднебесної. Ароматний та смачний гладкошкірий фрукт має у складі велику кількість цукру. Окрім нектару, плоди містять вітаміни А і С та калій. Персики гарно впливають на стан шкіри та поліпшують роботу нервової системи, судин та серця. Вирощують персикові дерева переважно в середземноморських державах.

Неможливо відмовитися від задоволення посадити в саду саджанці корисного та смачного нектарина. З вирощуванням дерев впорається кожен садівник не залежно від досвіду, адже персик доволі простий та невибагливий. Виростає він висотою до 7 метрів. Рожеві квіти на саджанцях з’являються на 3 рік їх життя. В період вегетації нектарин потребує великої кількості світла і тепла.

Нектарин – дерево родом із Китаю

Нектарин вважають гібридом персика та сливи, проте існує думка, що він з’явився в Китаї внаслідок природної еволюції. Садосвіт пропонує на вибір безліч сортів придатних до вирощування в Україні. Дерева мають чисельні переваги. Вони:

  •  морозостійкі та більш витривалі, ніж звичайні персики;

  • краще пристосовані для боротьби з хворобами і шкідниками, проте не люблять протягів.

Квітнуть нектарини в травні. Потім з’являються плоди зелено-жовтого кольору. Термін їх дозрівання становить від 3 до 5 місяців. М’якоть спілого фрукта є доволі щільною. Одним із найпопулярніших сортів є Ред Голд – результат американської селекції. Якщо вирішили купити це високе дерево, зверніть увагу, воно потребує щорічної обрізки. Споживати плоди яскраво червоного кольору можна вже в серпні. Вони дуже солодкі та ароматні.

Вирощування та догляд за саджанцями нектарину

Дерево полюбляє суглинні та супіщані ґрунти. Для нього не підходить місцевість з високим заляганням підземних вод. Також не варто висаджувати саджанці на місце, де ріс баштан, полуниця чи пасльонові.

Садити нектарин краще навесні ще до того, як почнеться сокорух. На дно ями слід покласти суперфосфат і компост. Удобрення буде достатньо, щоб дерево гарно плодоносило наступні 6 років. Для поливу вистачить 50 літрів води. Після зволоження рекомендується здійснити підгортання, а на зиму бажано засипати пристовбурні кола шаром мульчі.

Замовляйте доставку однорічних саджанців. Вони краще приживаються. Поливайте їх 2-3 рази за сезон, якщо віддали перевагу раннім сортам. Пізній або середньостиглий сорт поливається до 6 разів. Максимальне зволоження необхідне саме у жовтні.

Садосвіт: доставка нектарина поштою

У розпліднику можна купити величезну кількість плодових і декоративних кущів та дерев. Ми не лімітуємо розмір замовлення, та придбавши саджанці на суму від 800 грн, Ви забезпечите собі безкоштовну доставку. Відправляємо товар Новою та УкрПоштою. Нектарини чи будь-які інші рослини обов’язково ще раз перевіряємо перед тим, як ретельно упакувати. Клієнт може забрати їх навіть із розплідника за попередньою домовленістю.

Розрахуватися можна одразу після підтвердження замовлення чи при отриманні посилки. Маєте питання? Спеціаліст з компанії Садосвіт дасть на них вичерпну відповідь й допоможе знайти найкращі пропозиції в нашому каталозі.