Яблуня

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Україна – там, де ростуть та квітнуть яблуні

Саджанці яблуні є надзвичайно популярними у нашій місцевості. Ці високоврожайні дерева радують ніжним квітом і ростуть, мабуть, у кожному саду. Купити саджанці прагнуть не лише власники присадибних ділянок, а й досвідчені садівники, бо яблука вражають своїм різноманіттям і можуть зберігатися аж до наступного врожаю.

Великий вибір сортів дозволяє знайти плодові дерева, що подарують фрукти:

  • тверді та ніжні;

  • кислі та солодкі;

  •  великі та малі

різного кольору та з різними термінами дозрівання. Кожен саджанець з часом забуяє біло-рожевим квітом і, Ви зможете насолодитись ароматними та соковитими плодами. Яблуні дарують врожай з липня до жовтня. Купити саджанці плодових для власного саду гарної якості краще всього з розплідника. Це дозволить правильно підібрати сорт і зекономити на доставці, адже Садосвіт пропонує чисельні види кущів та дерев, які можна придбати за надзвичайно вигідними цінами.

Купити плодові саджанці в Україні

Яблуня – надійний постачальник фруктів, яким є місце в раціоні кожної людини. Саджанці – невибагливі і стануть прекрасним вибором, якщо Ви плануєте організувати власний бізнес чи закласти молодий сад. Розпочати цю відповідальну справу варто в кінці квітня чи в жовтні-вересні. Для висадки слід обрати світле місце та ґрунти-суглинки. В залежності від обраного сорту, розміри ділянки варіюють від 2 до 5 метрів квадратних.

Землю варто гарно удобрити перед посадкою дерева для більш активного росту крони і зміцнення кореневої системи плодових саджанців. Як правило, змішують пісок, торф та перегній. Добрива висипають в яму, розправляють коріння, присипають їх зверху землею та добре поливають. Щоб підтримати молоденьку яблуню, встановлюють опору. Навесні дерева слід обрізати та обприскувати. Підгодовка добривами в весняно-осінній період також не буде зайвою.

Для висадки саджанців не бажано обирати кислі ґрунти. Звісно, плодові дерева будуть плодоносити, та фрукти виростуть дрібними і в невеликій кількості. Правильна посадка і догляд стануть запорукою гарного врожаю. Кошти вкладені в придбання рослин, швидко окупляться.

Саджанці яблуні від Садосвіт: доставка поштою

Наш розплідник пропонує яблуні різних сортів. Дерева відрізняються висотою, періодом дозрівання фруктів та тривалістю плодоношення. Їх доставку в Україні здійснює Нова та УкрПошта. Яблуневі саджанці додатково перевіряються та ретельно упаковуються перед відправкою.

В каталозі Ви знайдете яблуні:

  • Ранньостиглі. Фрукти дозрівають в червні-липні. Найвідоміші сорти – Білий Налив, Вільямс, Женева.

  • Середньостиглі сорти, плодоносять в серпні-вересні. Плоди можуть зберігатися до 3 місяців. Відомий представник з цієї групи – Антонівка.

  • Пізньостиглі яблука, наприклад, Джонатан гарно зберігаються аж до наступного врожаю. Збирають фрукти в період з вересня і до початку заморозків.

Якщо вагаєтесь з вибором саджанців, запитайте поради у нашого спеціаліста. При бажанні клієнт зможе забрати товар навіть із розплідника, а замовлення на суму від 800 грн стане гарантом безкоштовної доставки. Гарного настрою та багатого врожаю бажає Вам Садосвіт.