Інжир

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Інжир чи фіга – саджанці від Садосвіт

Той, хто любить екзотичні дерева та обожнює шовковицю, замовляє саджанці інжиру з доставкою. Субтропічний непримхливий чагарник виростає висотою до 3 метрів. Багатоствольна культура дарує плоди з вишуканим смаком. Вона має роздільні листки, в пазухах яких з’являються непоказні квіти. Називають інжир винною ягодою, фігою.

Дерева здатні до самозапилення. Плодоносять вони 2 рази на рік. Влітку та восени приносять фрукти зеленого чи фіолетового кольору. Вони солодкі, та часто з незначною кислинкою. Інжир не боїться морозів, а деякі сорти витримують температуру до -28 градусів.

Саджанці інжиру поштою: особливості догляду й посадки

Інжир полюбляє сонячні місця, що захищені від вітру. Дерево нескладно вирощувати у будь-якій області України, якщо знати особливості та нюанси. Висаджують його в яму зі сторонами, довжиною у півметра. В неї кладуть суміш з перегною та суперфосфату, змішану з землею. В ямі формують обмежуючу рамку із шиферу, що регулює ріст коренів.

Саджанець інжиру опускають в заглиблення, поливають і лише потім засипають ґрунтом та утрамбовують. До речі, глибина посадкової ями варіює – чим холодніший регіон, тим вона більша. Підживлюють дерево через 2 роки, використовуючи міндобрива та органіку. Поливають регулярно (особливо в час дозрівання фруктів) з відчуттям міри, бо пересихання, як і надмірне зволоження є неприйнятним. Мульчують тирсою, соломою та торфом. Формуванням крони займаються з другого року.

Інжирні саджанці потребують вкривання на зимовий період, якщо зростають у холодному регіоні. Чи хворіє інжир? Іноді його уражає сіра гниль та коралова плямистість. Зі шкідників часто зустрічається листоблішка, тож бажано здійснювати профілактичне обприскування.

Купити дерево інжиру в Україні

Кожен, хто хоч раз куштував інжир, не може втриматися від замовлення його саджанців. Плоди, не залежно від сорту, відмінно смакують у свіжому та в сушеному вигляді. Їх в’ялять та використовують для приготування варення. В інжирі міститься безліч компонентів, що гарно підвищують імунітет:

  • вітаміни А, В, С:

  • магній, калій, цинк;

  • кислоти та пектини;

  • білки та глюкоза і велика кількість інших елементів.

Інжиру різних сортів приписують наявність цілющих властивостей. Вважається, що він здатний допомогти позбутися від чисельних проблем – лікує застуду та запалення, знижує температуру. Споживання плодів покращує роботу шлунку та нирок. З інжиру роблять відвари для лікування і просто використовують в кулінарії, щоб згодом насолоджуватися смаком джемів та желе.

Україна сприятлива для вирощування змішаних, самоплідних та самозапилюваних сортів. Купити можна:

  • Солодкий ранньостиглий інжир, наприклад, Далматський.

  • Середньо- та пізньостиглий сорт, який обов’язково буде мати незначну кислинку;

  • Морозостійкий інжир, що дуже цінний у нашому кліматі.

Доставка дерев та кущів від Садосвіт реалізується поштою. Замовляйте товар за передплатою чи розраховуйтесь у відділенні. Приїжджайте до розплідника особисто або отримуйте безкоштовну доставку, придбавши саджанці на суму від 800 грн. Пропонуємо вигідні умови для співпраці і надаємо необхідні консультації. Садосвіт – постачальник декоративних та фруктових рослин для Вашого саду.