Черешня

Черешня "Дивна"
Черешня "Сюрприз"
Черешня "Талісман"
Черешня "Шанс"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Черешня – плодове дерево від Садосвіт

Україна вже давно вирощує черешню. Соковиті й низькокалорійні ягоди ростуть на плодовому дереві що іноді досягає висоти в 10 метрів. Черешні вважаються найближчими родичами вишень. В їх складі є безліч вітамінів та мікроелементів. Солодкі ягоди позитивно впливають на обмін речовин та загальний розвиток організму. З них готують джем, мармелад та варення. Якщо бажаєте купити саджанці черешні з доставкою, оберіть сорт, котрий забезпечить Вас плодами з оптимальним набором якостей і гарантує отримання врожаю в певний період.

Саджанці черешні подарують Вам в майбутньому неймовірно смачні плоди різних кольорів:

Плодові дерева є надійними постачальниками ягід з великою кількістю органічних кислот, вітаміну С, заліза. Черешню споживають у свіжому вигляді, сушать і заморожують. Вона ідеально підходить для приготування варення, компоту та соку. З ягід роблять навіть вино.

Купити саджанці черешні в Україні, доставка поштою

 

В Україні полюбляють вирощувати черешню. Ягоди смачні та корисні. Вони є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань, зміцнюють імунітет та покращують стан крові. Придбати плодові дерева різних сортів за демократичними цінами Ви зможете на сайті Садосвіт. Завітайте до нашого каталогу та здійсніть свій вибір. Доставку реалізує Нова чи УкрПошта після передплати, хоча розрахуватися можна й безпосередньо при отриманні замовлення.

Теплолюбна черешня буде гарно плодоносити навіть, коли оточена плодовими деревами різних видів та сортів, бо має здатність самозапилюватися. Вона займе небагато місця і принесе великий врожай при правильному догляді. Висаджують саджанці восени чи навесні на легких ґрунтах. Їх одразу ж обрізають, хоч дерева й не дуже добре переносять цей процес. Пагони, що не беруть участь у формуванні крони, видаляються кожного року. Додаткова обрізка влітку здатна підвищити врожайність черешні будь-якого сорту. Не менш важливо захищати саджанці й дерева від шкідників.

Щоб забезпечити рясне цвітіння, черешню підгодовують восени. Саджанці необхідно удобрювати 2 рази, а дорослі дерева потребують до 4 підгодовувань на рік. Черешню рясно поливають, та перед цим землю обов’язково мульчують. Холодний клімат, недостатня кількість вологи та шкідники негативно впливають на ріст та плодоношення саджанців. Черешня – дуже вибагливе дерево, та при цьому все ж надзвичайно популярне. Замовляйте посадковий матеріал на суму від 800 грн та отримуйте безкоштовну доставку.