Алича

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити саджанці аличі в Україні

Як створити свій ідеальний сад? У пошуках кращих дерев, садівники замовляють різні сорти аличі. Обрані саджанці вже через кілька років радують своїм рясним цвітінням і плодоносять з кінця літа до початку осені. На гіллястому дереві ростуть дуже смачні та соковиті плоди, в залежності від сорту:

Вага кисло-солодкого фрукта, що нагадує сливу, варіює в межах 20-40 г. Дерево алича стає джерелом кислот і мікроелементів, серед яких є дуже багато калію й фосфору. За сезон можна зібрати до 40 кг фруктів.

Замовляйте саджанці з доставкою в Україні від надійного постачальника, щоб насолодитися ніжним цвітінням та високою врожайністю аличі. Садосвіт пропонує безліч різновидів і сортів, котрі дарують фрукти з насиченим смаком. З них готують надзвичайно корисне варення й желе, варять компоти.

Алича: купити дерево у розпліднику Садосвіт поштою

Компанія пропонує на вибір саджанці аличі з раннім, пізнім та середнім терміном дозрівання. Вони не потребують особливого догляду. Доставкою саджанців займаються служби: УкрПошта й Нова Пошта, тож кожен клієнт може обрати для себе найбільш зручні умови транспортування. Купити кущі та дерева на суму від 800 грн – значить гарантовано отримати бонус у вигляді безкоштовної доставки. Також є можливість забрати товар безпосередньо у розпліднику. Ми ще раз перевіримо його стан та гарно упакуємо замовлення.

Саджанці аличі доволі невимогливі й не потребують створення надзвичайних умов для росту. Яким має бути ґрунт? Це не принципово. В будь-якому випадку алича буде гарно плодоносити. Вона не боїться посухи, хвороб і шкідників.

Посадкою саджанців бажано займатися навесні чи на початку осені. Навіть якщо купити однорічну рослину, Ви отримаєте дерево з гарно розвиненим корінням. Це має значення, а сам саджанець краще обрізати до висоти 20-30 см. Висадити його слід у ямку з добривами, а потім бажано ущільнити та зволожити ґрунт. Навесні аличу обрізають, а влітку, при потребі, поливають.

Алича: кращий сорт з доставкою

У розпліднику Садосвіт Ви можете купити будь-який популярний сорт аличі – Ельдорадо, Гек, Рясна і т.д. Раніше дерева вирощували лише в теплих кліматичних умовах, та потім з’явилися гібриди, котрі стали гарно плодоносити на всій території України. Посадивши аличу навіть у затінку, Ви отримаєте урожай через 2-3-4 роки. Дерева, кущі та гібриди можуть успішно плодоносити продовж значного періоду, адже тривалість їх життя сягає до 60 років.

Сорти саджанців розділяють на 3 основні групи:

  • Східна. Дерева висотою до 15 метрів, що дають кислі та терпкі плоди. Ростуть в Ірані й Середній Азії.

  • Великоплідна. Окультурена алича до 10 метрів – переважно грузинські та вірменські сорти.

  • Гібридна. Алича стійка до морозів. Була виведена з китайської сливи.

Купуйте популярну культуру з доставкою та насолоджуйтесь неперевершеним смаком.