Айва

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Айва: купити дерево для саду в Україні

Айва – це великий кущ чи невисоке дерево. Її варто купити для саду, як саджанці груші, вишні чи яблуні. Дерево має декоративну і харчову цінність та вирощується вже більш ніж 4000 років. Невибагливі саджанці вкриваються навесні великою кількістю гілочок рожевого або червоного забарвлення. Плодоносять рослини часто вже на 3-й рік.

Айва дарує терпкі й соковиті плоди грушоподібної чи кулястої форми. Волосисте «яблуко» великого розміру має тверду м’якоть та в’язкий кисло-солодкий смак. Кожен сорт цілющої рослини відрізняється кольором. Дозрівають плоди восени й активно використовуються для приготування мармеладу, варення, напоїв та соусів. В айві міститься пектин, цинк, кальцій, залізо, кислоти – безліч вітамінів, мінералів та інших корисних елементів. Харчова цінність плоду залежить від сорту.

Саджанці айви від Садосвіт поштою

Із низьких саджанців різних сортів виростають дерева висотою до 3 метрів з розлогою кроною, що іноді плодоносять і до 50 років. Вони вкриваються широким глянсовим листям овальної форми, довжиною до 12 сантиметрів. Зовнішній бік листочків – зелений, внутрішній – сірий опушений, та саджанці айви з гладкою корою виглядають гарно навіть без листви.

Саджають айву в Україні у парках і скверах. З нею обожнюють працювати дизайнери, адже дерева дуже гарні, особливо коли квітнуть. Білі та рожеві квіточки зі щільними пелюстками мають діаметр до 5 сантиметрів. В залежності від сорту, ростуть по одинці чи в суцвіттях і довго радують око. Дерева дарують великі плоди зі щільною опушеною шкірочкою, діаметром до 15 см. Одна айва може принести урожай, вагою навіть у 20-30 кг.

Купити саджанці айви з доставкою: вирощування і догляд

Висаджують саджанці весною і восени. Якщо розраховуєте на високий урожай, розміщуйте їх на відстані до 3 метрів один від одного. Краще всього приживаються однорічні та дворічні рослини. Теплолюбні саджанці використовують для посадки на сонячних галявинах. З їх вирощуванням не виникне труднощів, адже айва витримує засуху та значні морози, що можуть пошкодити лише кінчики пагонів. Неглибоке залягання підземних вод також не стане проблемою. Найбільший врожай кущ дасть, якщо буде посаджений на окультурених суглинках.

Компост, мінеральні комплекси, добриво – потрібно купити, щоб забезпечити айві гарні умови для зростання. Підв’яжіть саджанець після посадки, а обрізати гілки зможете після осипання листя восени чи навесні – до часу появи бруньок. Перед цвітінням айву завжди гарно поливають, а надалі немає потреби в частому зволоженні ґрунту аж до часу поки саджанці не перетворяться в дорослі дерева. Щоб сформувалися великі плоди, бажано поливати дерево до 5 разів за сезон і вносити добрива. Мульчуйте місце посадки, засипайте торфом.

Україна: саджанці айви, доставка

Саджанці айви купують з доставкою поштою від розплідника Садосвіт. Вони:

  • вирощені з використанням сучасних технологій;

  • мають гарний догляд;

  • відповідають зазначеним сортам;

  • і, порадують ароматними квітами та плодами.

Ознайомитись з асортиментом саджанців айви, клієнти можуть у відповідній категорії на сайті. Там представлені сорти з раннім, пізнім та середнім терміном дозрівання. Маса плодів варіює в залежності від сорту. Колір стиглої айви – жовтий чи оранжевий. Культурні та декоративні рослини стануть окрасою кожного саду чи газону. Вони будуть квітнути місяць-півтора і приваблювати незвичайним виглядом.

Купуйте якісний товар від Садосвіт, а пошта доставить його за вказаною адресою. Наші співробітники відправляють саджанці гарної якості і завжди перевіряють їх стан перед тим як запакувати. Бажаєте отримати замовлення особисто? Завітайте до розплідника! Також можете скористатися безкоштовною доставкою, придбавши саджанці загальною вартістю від 800 грн. Приймаємо передплату та згодні на розрахунок при отриманні посилки.