Абрикос

Абрикос "Ананасовий Цюрупинський"

(літній сорт, середній термін дозрівання) 1 саджанець в упаковці

100 грн.

Абрикос "Ананасовий"
Абрикос "Кіото"
Абрикос "Медовий"
Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Купити саджанці абрикоси в Україні

Присадибна ділянка – гарне місце для декоративних кущів і дерев, та краще, коли рослини дають не лише затінок, а й приносять смачні та ароматні плоди. Саджанці абрикоси з розплідника Садосвіт починають плодоносити вже на третій-п’ятий рік після висадки. В результаті прогулянка у саду дарує позитивні емоції та насолоду від фруктів, вирощених власноруч. Щоб потішити себе абрикосами, замовляйте різні сорти дерев у перевіреного постачальника.

Чому садівники так люблять купувати абрикосові саджанці? На це є маса причин. Навесні дерево квітує одним із перших і ніжні квіти стають джерелом приємного аромату. Влітку солодка абрикоса приваблює дітей та дорослих. Вона містить велику кількість вітамінів і мікроелементів. Плоди відмінно смакують незалежно від сорту. З них готують різноманітні страви та напої, а також консервують.

Купити абрикоси: смачні так корисні

Абрикоса відзначилася наявністю неймовірної кількості сортів. Вони відрізняються такими ознаками:

  • смак і розмір плоду;

  • зимостійкість;

  • склад та співвідношення вітамінів/кислот і т.п.

Абрикоси покращують загальний стан здоров’я та особливо потрібні людям, що мають захворювання серця. Калій, магній, інулін, фосфор, лимонна і яблуневі кислоти необхідні організму для кращого функціонування і розвитку. Радимо купити вірменський сорт, якщо цікавлять плоди насичені йодом і залізом.

Абрикосове дерево може бути низьким, середнім та високим. Висота рослини залежить від того, кого сорту Ви придбали саджанець. Культура підходить для вирощування в жаркому кліматі і стійка до морозів. Саджанці не потребують особливого догляду, проте бажано забезпечити їх достатнім поливом, адже коренева система в більшості із них залягає близько до поверхні.

Саджанці абрикоси від Садосвіт з доставкою

Купуйте абрикоси в Україні вигідно. Наш розплідник запропонує Вам найпопулярніші сорти. Доставка саджанців високої якості реалізується завдяки службам – Нова Пошта й УкрПошта. Наші співробітники завжди перевіряють стан рослин перед відправкою, щоб клієнт отримав дерево, котре швидко вкорениться, а згодом принесе рясний урожай.

Купуйте саджанці абрикоси в Садосвіт з доставкою чи забирайте їх особисто із розплідника. Якщо необхідна консультація, Ви її отримаєте. Для завзятих садівників є сюрприз – безкоштовна відправка саджанців при замовленні на суму від 800 грн. Обирайте свій ідеальний сорт з унікальними властивостями. Зверніть увагу на:

  • Ананасовий, що відзначився великими плодами з присмаком ананасу;

  • Лимонка – абрикоси з кисло-солодким смаком, котрі за формою нагадують невеликий лимон.

  • Справжній гурман – гібрид нетипового фіолетового кольору, що оптимально підходить для зберігання і транспортування.

Підгодовування дерев двічі на рік та достатній полив стануть передумовами їх довголіття. Саджанці люблять сонце і потребують захисту від вітру. Правильний догляд дозволить насолоджуватися смачними та корисними плодами впродовж багатьох років.