Плодові

Абрикос "Ананасовий Цюрупинський"

(літній сорт, середній термін дозрівання) 1 саджанець в упаковці

100 грн.

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці плодових дерев для розкішного саду

Багато людей бажають посадити власний сад з п’янкими вишнями і запашними яблуками. Комусь до душі примхливі саджанці персиків, а хтось мріє про вирощування груші чи інжиру. Посадити плодові дерева може кожен, адже у розпліднику Садосвіт є не лише декоративні рослини.

Ми пропонуємо різні види та сорти плодових дерев з раннім, середнім та пізнім терміном дозрівання плодів. Вирощування саджанців дозволить клієнту отримувати стабільний дохід від саду в майбутньому, та навіть посадивши в Україні одне дерево, Ви зробите велику справу. Пропонуємо саджанці плодових дерев у промислових масштабах. Мінімальний розмір замовлення – не регламентується.

Вирощування плодових дерев

Замовляти саджанці поштою і самостійно вирощувати фрукти стало дуже популярно. Люди стурбовані смаком та якістю їжі, тож воліють особисто купити дерева, щоб створити гарний сад. Доглядати за ними не дуже складно. Головне правильно вибрати сорти плодових дерев і не припуститися помилок при посадці.

Саджанці потребують створення різних умов для успішного розвитку. Склад ґрунту, рівень вологості, сонце чи напівтінь – це все має значення. Перш ніж купити дерево, слід скласти план, зазначивши місця висадки, а вже потім вибирати саджанці відповідно до існуючих умов. В цілому ж, Україна дуже сприятлива для вирощування багатьох плодових дерев. Більшість саджанців гарно переносять жарку та холодну погоду і дарують смачні фрукти вже через кілька років після закладання саду. Врахуйте габарити плодових дерев при посадці, щоб їм було комфортно рости й розвиватися. Краще обирати саджанці, які потребують однакового догляду, щоб оптимізувати весь процес.

Купити плодові саджанці в Україні

Вітаємо, Ви – на сайті компанії Садосвіт. Ми пропонуємо саджанці плодових дерев та квіти, серед яких знайдуться рослини, котрі підійдуть для оформлення будь-якого саду. Теплолюбні груші, вишні й сливи, солодка шовковиця та терпка айва – у нас є плодові дерева з фруктами на будь-який смак. Ознайомтеся з асортиментом та почитайте про правила догляду за ними, щоб швидше прийняти остаточне рішення.

Як посадити плодові дерева? Перш за все слід підготувати яму й додати добрива. Потім висадити дерево, посипаючи коріння пухкою землею. Формувати ж крону краще навесні. Таким чином Ви забезпечите краще надходження світла та повітря до всіх гілок плодового дерева. Обрізку роблять в перші кілька років життя рослини. Для профілактики хвороб та успішної боротьби зі шкідниками, саджанці обробляють спеціальними препаратами.

Доставка плодових дерев поштою

Компанія Садосвіт вирощує та реалізує плодові дерева високої якості. Доставка здійснюється Новою Поштою та УкрПоштою. Забрати дерево можна і безпосередньо із самого розсадника.

Замовляйте плодові дерева у перевіреного постачальника. Він гарно їх упакує та швидко відправить. Ретельний вибір місця посадки та дотримання правил догляду дозволять дереву швидко вкорінитися, а згодом і принести багатий урожай. Натискайте на обраний розділ в каталозі Садосвіт. Красивий та корисний сад на відстані кількох кроків.