Туя

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Туя належить до хвойних рослин. Кущ може бути різних форм: пірамідальної, колоноподібної, шароподібної. Деякі сорти подібні до піхти.  Туя - вічнозелений чагарник, який може рости до 100 років. Її висаджують у садках, парках, в якості живих огорож.

Що треба знати перед тим, як купити саджанці туї?

Туя є досить невибагливою рослиною. Але вона має певні особливості, які треба обов’язково брати до уваги.

Посадка саджанців туї

Існує всього п’ять сортів цього чагарника. Але перед тим, як купити саджанці туї, варто дібрати сорт відповідно до кліматичних умов. Відстань між окремими рослинами має бути від 50 см до 1 м. Хвойний чагарникслід висаджувати виключно в дренований грунт, оскільки постійне перезволоження може нашкодити кореневій системі. На глибині приблизно в 1 м в яму необхідно вкладати 15 см гравію чи товченої цегли.

Як правильно вибрати грунт для саджанців

Чагарник може рости в грунтах будь-якого типу. Найкраще підходять піщаний або торф'яний грунти, а також суглинки.  Перед тим, як купити саджанці туї, можна обробити ділянку кальцинованими добривами.

Саджанці туї не чутливі до кількості вологи у грунті. Вони спокійно ростуть як при недостатньому зволоженні, так і при надмірному. Також хвойне дерево краще всього росте в напівтіні або на сонці, хоча і тінь воно переносить непогано.

Кліматичні умови для вирощування чагарника

Саджанці витримують заморозки до – 40 градусів і чудово себе почувають при сильних перепадах температур.

Користь від саджанців туї

Хвойний чагарник виділяє фітонциди, які чудово очищають повітря. Тому вони ідеальнопідходять для того, щоб рости в містах, у дворах біля трас і поряд із шкідливими виробництвами. Так повітря на подвір’ї стане більш чистим.

Режим поливу чагарника

Перед тим, як купити тую, варто ознайомитись із простими правилами догляду.  Основним є регулярний полив. Раз на тиждень треба виливати в яму відро води, а коли літо дуже спекотне, то частоту поливу необхідно збільшити. Якщо ви вирішили купити саджанці і одразу посадити їх в грунт, то перший полив має бути більш рясним. Також необхідно періодично зрошувати крону, що допомагає змити пил і дрібних комах.

Підготовка грунту для хвойного чагарника

Перед тим, як купити саджанці туї, необхідно приготувати яму. В неї вноситься 2/3 піску і 1/3 листя, торфу и дерну. Саме така суміш допоможе чагарнику розвиватись якнайшвидше.

Купити саджанець туї і прискорити його розвиток

Перед посадкою в яму можна внести компостні або мінеральні добрива (найкраще підійдуть азотні). Рослину варто часто поливати. Добрива необхідно вносити не частіше одного разу на рік. Так саджанці ростимуть значно швидше.

Купити саджанець туї з доставкою в Україні в магазині «Садосвіт»

Ви можете купити саджанці туї  в магазині «Садосвіт» з доставкою всього за декілька хвилин. Для цього необхідно зайти на сайт, залишити замовлення і отримати його на пошті.  Одразу після оформлення заявки співробітники магазину «Садосвіт» починають формувати посилку. Доставка здійснюється по всій Україні.

Купити тую поштою

Співробітники магазину «Садосвіт» ретельно запаковують саджанці перед доставкою на пошті. Так покупець може бути впевнений у тому, що коренева система рослини залишиться неушкодженою. Одразу після отримання саджанці можуть бути перенесені в грунт. Доставка по Україні здійснюється протягом кількох днів.