Бузок

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Залежно від сорту, бузок може представляти собою дерево або високий кущ.  Він чудово росте у помірному кліматі, належить до листопадних сортів. Саджанці бузку навесні вкриваються темно-зеленим блискучим листям і починають цвісти. Батьківщиною рослини є Азія, але зараз цей кущ можна зустріти в різних регіонах Європейського континенту.

Використання саджанців бузку в ландшафтному дизайні

Більшість садоводів хочуть купити бузок завдяки його невибагливості, яскравому цвітінню та вишуканому аромату. Правда, існують різні сорти, тому можна підібрати собі дерево абсолютно без запаху.Найчастіше купують саджанці бузку звичайного та основних гібридних видів, які були отримані від нього. Останні можуть мати квіти різних форм і розмірів, цвісти в різний час.  Середня висота куща або дерева складає 4-5 м, а середня ширина – 5 м.

Догляд за деревом

Бузок – невибаглива рослина, але його висаджування і вирощування має певні особливості.

Місце для саджанців бузку

Бузок не любить сильного вітру. Тому найкраще знайти безвітряну ділянку. Варто обирати родючі добре дреновані грунти, бо рослина не переносить надмірної вологи. Якщо правильно підібрати добрива, то дерево може рости на піщаних грунтах з нестачею гумусу.  Бузок чудово росте в півтіні і нечутливий до сильних морозів.  Варто пам’ятати, що те, наскільки суцвіття буде яскравим, залежить від ступеня кислотності грунту.

Перед тим, як переносити  саджанець в сад, треба підготувати яму. Коренева шийка чагарнику повинна бути вище грунту на 4 см. Після посадки його необхідно поливати, як мінімум, раз на сім днів. Кущ починає активно рости вже через кілька тижнів.  Дерево може рости як на сонячних ділянках, так і в напівтіні.

Вирощування дерева бузку

Сортовий бузок може розмножуватись як щепленням, так живицями, відводками або насінням. Для того, щоб бузок цвів кожного року, необхідно регулярно видаляти засохлі суцвіття. Грут під корінням дерева варто рихлити 3-4 рази на рік, а також виполювати бур’яни. Додаткового поливу саджанці бузку потребують лише в період сильної спеки.  Також волога дуже необхідна під час цвітіння рослини та розвитку молодих пагонів. Для того, щоб дерево краще квітло, необхідно обрізати гілки регулярно. Рослина починає цвісти вже на третій рік після перенесення у відкритий грунт.

Що треба знати перед тим, як купити саджанці бузку

Купуючи бузок будь-якого сорту, важливо слідкувати за станом кореневої системи. Вона обов’язково має бути закритою. В іншому випадку корені можуть пошкодитись і рослина буде погано приживатись. Висаджувати бузок краще на початку осені.

Цвітіння саджанців бузку

В залежності від сорту бузок цвіте світло-фіолетовими, яскраво-фіолетовими або білими квітами, що зібрані у невеликі суцвіття. Вони, в свою чергу, формують величезні букети. Рослина відрізняється яскравим ароматом, який тримається дуже довго. Квіти бузку чудово стоять після зрізання і будуть радувати око до двох тижнів.

Догляд за рослиною

Коли саджанці бузку починають активно цвісти, варто зрізати більше половини квітучих пагонів. Також треба слідкувати, щоб на кущі не заводились хрущі. Перед тим, як купити саджанці, необхідно підготуватися до оприскування, адже бузок може уражатись різними хворобами садових культур. При перших ознаках ураження кущ негайно треба обробити, а пошкоджені пагони обрізати. Через місяць обприскування треба повторити.

Купити саджанці бузку з доставкою в Україні в магазині «Садосвіт»

Незалежно від того, де ви живете, можнакупити саджанці бузку швидко і просто. Для цього треба замовити доставкурослину через Інтернет. Магазин «Садосвіт» відправляє саджанці бузку поштою в будь-яку точку України. Для того, щоб зробити замовлення, достатньо зайти на сайт, обрати там рослину необхідного сорту, ввести адресу, за якоюповинна бути здійснена доставка, і сплатити за покупку. Після цього залишається тільки чекати, коли приїде доставка з магазину «Садосвіт». Забрати товар можна на пошті або його привезуть до покупці додому.

Транспортування саджанців бузку поштою

Перед тим, як відправити дерево по Україні, співробітники Магазину «Садосвіт» ретельно упаковують його у спеціальний контейнер із землею і добривами. Тому доставка поштою не пошкодить гілки чи кореневу систему.  Дерево можна висаджувати в грунт одразу після отримання.