Ялина

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Ялина належить до вічнозелених дерев, які можуть рости до 500 років. Найбільшого поширення вона набула на півночі. Саджанці ялини чудово підходять для того, щоб прикрашати ними присадибні ділянки, вирощувати їх у парках та в зонах відпочинку. Існує багато видів цієї хвойної рослини, як карликових, так і дуже високих.

Характеристика саджанців ялини

Рослина має невеликі голки, які розташовуються на гілках по спіралі та опадають раз на 6-7 років. В залежності від сорту, ялина може виростати до 35 м заввишки. При цьому стовбур в діаметрі досягає 1,2 м. Хвойне дерево має пірамідальну крону (гострокінечного або тупокінечного типів). Стовбур прямий, темно-бурого кольору. Коренева система ялини знаходиться досить близько до поверхні.

До того, як купити саджанці ялини, варто взяти до уваги той факт, що в перші десятиліття дерево росте дуже повільно. Тому, незалежно від умов та добрив, не варто очікувати на швидкий результат.

Сорти ялини

Перед тим, як купити саджанці ялини, варто звернути увагу на їх сорт. Існує більше 50 сортів рослини, від дуже високих до карликових. Уважно прочитавши опис, можна дібрати те, що підійде саме вам.  Серед найбільш розповсюджених сортів можна виділити:

  • Ялина європейська являє собою струнке дуже високе дерево, яке може рости в кам'янистих або піщаних грунтах, а також грунтах з високим місцем торфу. Дерево з голчастою хвоєю, добре стрижеться і кронується. Коренева система дуже широка, розгалужена. Цей сорт відрізняється значною морозостійкістю і стійкістю до несприятливих погодних умов.

  • «Acrocona»росте дуже повільно, має конічну неправильную форму. Її характерна особливість – асиметричні гілки. Сорт морозостійкий. Найкраще росте на сонці, але може переносити і півтінь.

  • «Aurea» - конусовидна досить висока ялина. Цей сорт відрізняється відносно швидкими темпами росту. Хвоя влітку зелена, взимку стає жовтуватою. Рослина не виносить яскраве сонце і дуже чутлива до перегріву.

  • «Aurea Magnifica» - велике дерево конусоподібної форми з дуже густою кроною. Відрізняється довгою, дуже м'якою і густою хвоєю. Молоді пагони світло-зелені влітку і жовті взимку. Любить яскраве сонце, але може рости в півтіні.  Відрізняється значною морозостійкістю.

  • «Barryi» належить до низькорослих сортів ялини. Саджанці мають кулясту форму, але по мірі росту дерево стає конічним. Виростає до 2 м. Має жорстку коротку хвою. Відрізняється високою морозостійкістю.

Догляд за хвойними саджанцями

Ялина ідеальнопідходить як для одиночних, так і для групових посадок. Рослина чудово співіснує як з іншими хвойними, так і з листяними деревами.

Грунт для саджанців ялини

Перед тим, як купити саджанці ялини, необхідно підготувати грунт. Загалом дерево невибагливе, але раз на рік слід вносити добрива. Найкращий грунт для ялини – чорнозем. Саджанці варто переносити в садок навесні. Умови посадки досить прості, головне слідкувати за тим, щоб коріння не пересихало. Рослина відрізняється досить вразливою кореневою системою, яка може швидко пошкодитись через вплив вітру і сонця.

Також ялина невибаглива до освітлення і може чудово рости на затінених ділянках. 

Полив ялини

Молода ялина потребує обов’язкового поливу в спекотний період.  Під одне дерево необхідно виливати близько 12 літрів води. Також ялина любить рихлий грунт. Правда, не варто заглиблюватись нижче 7 см, щоб не пошкодити кореневу систему.

Кліматичні умови

Ялина районована в континентальному кліматі і не боїться сильних морозів. Існують деякі карликові декоративні саджанці ялини, які необхідно вкривати на зиму. Восени слід робити дереву обрізку приростів десь на третину їх довжини. Ялина не любить газові і димові забруднення, тому її не слід висаджувати біля автомобільних доріг.

Користь від ялини

Ялина, як і інші хвойні дерева, наповнює повітря тонким багатим ароматом. До того ж, вона чудово насичує його киснем, тому підходить для висаджування в межах міста.

Купити саджанці ялини  в Україні в магазині «Садосвіт» з доставкою

Для того, щоб замовити рослини в магазині «Садосвіт», вам знадобиться всього кілька хвилин. Для цього необхідно зайти на сайт, обрати потрібні саджанці, ввести адресу для доставки по Україні. Одразу після того, як ви залишили заявку, співробітники магазину «Садосвіт» почнуть формувати замовлення.  Доставка по Україні здійснюється поштою або адресно. Ви можете купити саджанці ялини дуже швидко і за доступною ціною.  Всі хвойні та листяні рослини перед продажем проходять перевірку, тому пошта гарантовано привезе вам якісний товар. В магазині можна купити саджанці ялини різних сортів.

Купити саджанці ялини поштою

Перед тим, як відправити саджанці ялини поштою, співробітники магазину «Садосвіт» ретельно запаковують рослину. Правильна упаковка вбереже ялину від пошкоджень під час транспортування. Сплатити за товар покупець може після того, як буде здійснена доставка, тобто накладеним платежем.