Деревця

Наші переваги
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Ми не додаемо жодних пестецидів та добавок

Якісне пакування
Якісне пакування

Кожен товар акуратно пакується в спеціальній грунтосуміші

Доставка по тарифам перевізника
Доставка по тарифам перевізника

По всій території України

Оплачуйте сам товар при отриманні
Оплачуйте сам товар при отриманні

Без додаткових комісій

Жорсткий контроль терміну придатності
Жорсткий контроль терміну придатності

Всі товари без винятку проходять перевірку перед відправленням

Саджанці та дерева від Садосвіт

Декоративні дерева завжди притягують погляд і гарно підходять для благоустрою присадибної ділянки. Раніше замовити саджанці могли лише заможні громадяни. Зараз же оформити подвір’я на власний смак може кожна людина. Та чим відрізняються декоративні дерева від звичайних? Вони виглядають більш екзотично, проте виконують аналогічні функції:

  • створюють приємний затишок – затемнену зону, де можна врятуватися від спеки;

  • формують живу огорожу та захищають власність від надто цікавих очей, частково затримують вуличний бруд та пил;

  • очищають повітря.

Види декоративних дерев для озеленення в Україні

Замовляють саджанці орієнтуючись на клімат конкретної місцевості. На території нашої країни саджають численні сорти декоративних дерев не турбуючись про їх подальшу долю, адже помірно континентальний клімат є сприятливим для багатьох видів рослин. Ми пропонуємо дерева, що адаптовані для вирощування в даній місцевості. Головна задача господаря ділянки – забезпечити декоративні саджанці достатнім поливом.

Власники приватних будинків замовляють доставку найрізноманітніших сортів декоративних дерев. Вони можуть бути низько-, середньо- чи високорослими. Обирають дерева, орієнтуючись також і на розміри території. Так, на невеличкій ділянці високі декоративні дерева з пишною кроною будуть недоречними, адже вони займуть багато місця та позбавлять можливості нормально зростати низькорослі сорти. Останні гарно «вживаються» з іншими рослинами й відмінно підходять для створення найрізноманітніших дизайнів.

Декоративні дерева: що ми пропонуємо

Україна – територія, на якій завжди ріс бузок. Його висаджували восени на сонці та у затінку, а навесні насолоджувались рясним квітом і ароматом. На сайті Ви знайдете дерева – типові, морозостійкі та невибагливі, як з простою, так і з махровою квіткою:

  • білого;

  • бузкового;

  • жовтого;

  • рожевого;

  • та фіолетового кольору.

У каталозі представлені й пишні блакитні та зелені ялини вільної та конусоподібної форми, що мають різну висоту. Там є і туї, що полюбляють сонце, тож кожен відвідувач сторінки обов’язково знайде для себе тут дещо цікаве.

Саджанці від Садосвіт – доставка поштою

Декоративні дерева в Україні висаджують групами чи по одному, створюючи фантастичний ландшафт. Важливо знайти надійного постачальника саджанців, щоб вони не один рік радували своїм квітом чи вічнозеленим листям власника приватного будинку. Де їх придбати вигідно та безпечно?

Компанія Садосвіт уже багато років займається постачанням саджанців – хвойних та листяних дерев. До замовника пошта доставляє товар високої якості, хоч, звісно, він його може забрати й сам, безпосередньо із розплідника. Якщо вагаєтесь з вибором сорту, наш менеджер надасть повноцінну консультацію та допоможе визначитися й оформити покупку декоративної рослини. При замовленні на суму від 800 грн, акуратно запаковані посилки будуть доставлені за вказаною адресою абсолютно безкоштовно.